IT-зміна у дитячому таборі «Вікторія»

З 11 по 28 серпня 2016 року в Одеському міському дитячому оздоровчо-спортивному комплексі «Вікторія» була організована робота 4-ї тематичної зміни, присвяченої ІТ напрямку.

В рамках співпраці з Департаментом освіти і науки Одеської міської ради в роботі зміни взяли участь викладачі та студенти Академії.

Понад 420 вихованців «Вікторії» були ознайомлені з «Мультимедійним навчальним курсом безпечного користування ресурсами мережі Інтернет», розробленим ОНАЗ О. С. Попова спільно з Міжнародним союзом електрозв’язку.

IT-зміна у дитячому таборі «Вікторія» It 20 2 IT-зміна у дитячому таборі «Вікторія» It 20 3
IT-зміна у дитячому таборі «Вікторія» It IT-зміна у дитячому таборі «Вікторія» It 20 5

Викладачі та студенти Академії зв’язку розповіли дітям про основні правила поведінки в мережі Інтернет і ті небезпеки, які їх можуть там підстерігати. Юні IT-шники познайомилися з поняттям «Інтернет», «Інтернет-загроза», прийомами безпечної роботи в мережі Інтернет, дізналися, як спілкуватися з віртуальними знайомими, дотримуватися обережності, відвідуючи різні сайти, працювати з електронною поштою.

На заняттях викладачі познайомили юних IT-шників з освітніми проектами Академії зв’язку в сфері IT для дітей шкільного віку.

Більшість дітей виявили величезне бажання продовжити знайомство з сучасними технологіями. Така можливість дійсно є. В рамках освітніх проектів «IT-освіта в ЗОШ», «IT-DF», «IT-Lab» юні IT-шники можуть навчатися в IT-класах шкіл, в IT-лабораторії Академії, займатися в гуртках і відвідувати майстер-класи за напрямками: програмування, робототехніка та інформаційна безпека.

IT-зміна у дитячому таборі «Вікторія» It 20 1 IT-зміна у дитячому таборі «Вікторія» It 20 6
IT-зміна у дитячому таборі «Вікторія» It 20 4 IT-зміна у дитячому таборі «Вікторія» It 20 7