Сьогодні зусилля кафедри Інформаційної безпеки та передачі даних зосереджені на забезпеченні навчального процесу в галузі знань за спеціальністю 125._Кібербезпека. При підготовці фахівців з кібербезпеки враховуються академічні та професійні вимоги до спеціалістів в галузі інфокомунікаційних технологій та комп’ютерних наук. При цьому, значну увагу приділено вивченню та практичному застосуванню: технологій програмування, криптології, комплексних систем захисту інформації, управління інформаційною безпекою, систем банківської безпеки та безпеки електронного документообігу.

Фахівці з кібербезпеки повинні кваліфіковано здійснювати: проектування, розроблення, експлуатацію, модернізацію та технічне обслуговування засобів захисту інформації; організаційно-технічне забезпечення функціонування комплексних систем захисту інформації; аналітико-теоретичні дослідження в галузі кібербезпеки; проектування, створення та експлуатацію систем банківської безпеки; тестування та вдосконалення власних і сторонніх розробок для уникнення ризиків витоку інформації; організацію захисту інформації в інфокомунікаційних системах і мережах та глобальній мережі Інтернет.

Перспектива працевлаштування випускників

Бакалаври та магістри з кібербезпеки залучаються до роботи в організаціях, установах та підприємствах сфери управління: Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Міністерстві інфраструктури України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Службі безпеки України, силових структурах, кіберполіції, у сфері захисту інформації в підприємницької та банківської діяльності (системи інформаційної безпеки та відеоспостереження), та багатьох інших. Бакалавр зі спеціальності “Кібербезпека” отримує кваліфікацію “фахівець з організації захисту інформації з обмеженим доступом”.