За ініціативою модератора виховної роботи доцента Павлової О.С.  у 2017 навч. році було проведено наступні заходи:

 • Соціо-культурні заходи каф. СП та СК з патриотично-виховною метою:

13.02.17 – круглий стіл №1 з нагоди відзначення 500-річчя Реформації в Україні і до 125 років з дня народження Йосипа Сліпого (1892-1984) предстоятеля,  архієпископа Української греко-католицької церкви. Тема «Пам’ятати минуле – будувати майбутнє (значні висновки релігійної думки України)». 10 студентів груп РЗГ-1 і Сц-1 підготували доповіді для дискусії.  Основні питання круглого столу: 1. Історичні наслідки Реформації в Україні. 2.Протестантська трудова етика (на прикладі діяльності П.Могили). 3. Історичні основи ідентичності Української Греко-Католицької Церкви у богословській думці Йосифа Сліпого. 4. Кроки до  міжцерковного порозуміння в новітню епоху релігійного життя в Україні.

20.02.17 – круглий стіл №2 до Дня народження  Лесі Українки «Леся Українка та її родинне коло». З доповідями виступили 7 студентів РЗГ 1 та Соц-1, тривала дискусія після перегляду док.фільму: «Леся Українка: життя і творчість». Головна тема – аналіз ролі родинного оточення та виховання у житті творчої людини.

15.04.17 – cтуденти гр. РЗГ-1, РЗГ-2, РЗГ-3, Сц-1 прийняли участь у заході, присвяченому 100-річчу подій Української революції та створення Української Центральної Ради в  ОННБ (вул. Пастера, 13), де проходила книжкова-мистецька виставка «На шаблях державотворення».

3.05.17 – екскурсія на тему «Багатокультурна Одеса: релігійні традиції єврейського народу» сумісно з директором бібліотеки ОНАЗ О.Л.Грищенко та бібліотекарем 1 кат. Т.С. Сокотуха за участю студентів гр. РЗГ-1 Студенти пройшли відомими місцями  Одеси (вул. Жуковського-Осіпова, відвідали синагогу). Мета заходу – розвиток толерантності у майбутніх спеціалістів з «Реклами та ПР» і розуміння багатокультурної спадщини нашого міста.

 • Соціо-культурні заходи каф. СП та СК з метою досягнення високих етико-професійних стандартів навчання:

7.02.17 – практико-тематичне заняття №1  для студентів РЗГ-1,2, що інтегрувало у собі практичний урок і екскурсію в гості до майстрів слова і хранителів безцінної мудрості – бібліотеку-музей ім. К.Г. Паустовського (ву.Градоначальницька, 9). Мета заняття – розвиток у майбутніх  спеціалістів рекламної справи професійно-пошукового інтересу на прикладах літературної творчості репортера, журналіста, класика англійської літератури і найбільш шануємого  при житті – письменника Ч.Діккенса. Захід проходив на честь 205-річниці з дня народження англійського літератора.

21.02.17 – практико-тематичне заняття  № 2 на тему «Свобода та етика в творчості журналіста і рекламіста». Заняття проходило в бібліотеці-філії ім. К.Г. Паустовського (Градоначальницька, 9) для студентів РЗГ-1,2.  Мета заняття – зустріч з журналістом, редактором, літератором, членом Південно-руського відділення Спілки письменників України – Веронікою Анатоліївною Коваль.

Встреча сКОВАЛЬВА_3_Хор [object object] Виховна робота                  3

22.03.17 – участь в святкуванні Дня поезії в ОНАЗ. Захід проведено сумісно з бібліотекою ОНАЗ ім. О.С.Попова та студентами груп РЗГ-1, РЗГ-2, Сц-1.

3.04.17 – круглий стіл №3 до 120 років з дня народження Романа Бжеського (1897-1982), громадського діяча, літературознавця, історика, журналіста, публіциста. Тема: «Літературна боротьба за незалежну Україну в українській діаспорі ХХ ст.». Мета: знайомство з літературною творчістю та ідейною боротьбою Романа Бжеського – видатного діяча української еміграції ХХ ст.

12.04.17 – практико-тематичне заняття  № 3 для студентів РЗГ-1,2 в бібліотеку-філію ім.К. Паустовського (Градоначальницька, 9).  Мета заняття: зустріч з журналістом, письменником, знаним одеським бардом – Світланою Полініною.  С. Полініна провела для студентів майстер-клас під гітару на тему «Будні та свята журналістської професії».

 МАЙСТЕР-КЛАСС З ЖУРНАЛІСТИКІ від Світлани Полініної [object object] Виховна робота

21.04.17 – майстер-клас на тему: «Професійні секрети WEB-студії». Проведено сумісно з НВЦ працевлаштування та виробничої практики ОНАЗ ім. О.С. Попова. Захід поєднав зацікавлених студентів ННІ ПІС (спеціалізація РЗГ) та ННІ ІКПІ.  Був запрошений директор WEB-студії «Фабрика ідей UMH» Максим Ніколайчук. На практичних прикладах студентам вдалося познайомитися з командним стилем роботи web-студії , коли єдиній меті підпорядковані зусилля web-дизайнерів, рекламістів і маркетологів. Особистий приклад кар’єрного зростання М. Ніколайчука від випускника внз без досвіду роботи до директора великого підрозділу Південноукраїнського медіахолдінгу надихнув багатьох студентів на успішне навчання та накопичення практичного досвіду в обраній професії. Звіт про захід є у соц.мережі, на сайті web-студії «Фабрика ідей UMH» (http://mediaholding.info/web-studiya/)

МАСТЕР_класс_Николайчук Максим [object object] Виховна робота

17.05.2017 – в Інституті проблем інформаційного суспільства ОНАЗ ім. О.С. Попова відзначали Всесвітній день інформаційного суспільства (World Telecommunication and Information Society Day). До свята студенти ННІ ПІС спеціальності «Журналістика» прийняли онлайн-участь у науково-практичній інтернет-конференції Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України. Конференція на тему «Інформаційне суспільство та сталий розвиток» була організована завдяки новим інформаційно-комунікаційним технологіям Центру інноваційних технологій е-урядування академії. Студенти виступили з доповідями, присвяченими українському досвіду розвитку реклами і зв’язків з громадськістю  в інформаційному просторі, історичній ролі використання телекомунікаційних засобів для розвитку  інформаційного суспільства (Слєпньова Л, Дулько Г., Гайдаржи Л та інш.). У заході приймали спільну участь експерти міжнародної швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля прозорості влади та участі громади» EGAP ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Вони відзначили високий рівень підготовки та актуальність доповідей студентів ННІ ПІС.

17.05.17 – круглий стіл №4 – тема: «Одеський період журналістської праці  К.Паустовського в газеті «Моряк». Проведено разом з бібліотекою ОНАЗ ім. О.С. Попова до 125 років з Дня народження К.Г. Паустовського – літератора, журналіста, письменника.

6.06.17 – відзначено День Журналіста України в ННІ ПІС. Студенти групи РЗГ-1 (Дулько Г., Гайдаржи Л.) провели інтерв’ю з директором ННІ ПІС  проф., д.політ.н. А.О. Сіленко.


Колектив кафедри вважає процес викладання і виховання нероздільним. Особлива увага приділяється розвитку комунікабельності, бажанню пізнавати світ та креативності майбутніх рекламних менеджерів і соціологів.

Колектив кафедри намагається будувати свою роботу зі студентами відповідно до вимог сучасного життя, сприяти вихованню у них ділових і особистісних якостей і соціальної відповідальності, почуття патріотизму і громадянського обов’язку.

Особливо це стосується викладання таких тем, як: «Соціологія сім’ї», «Соціологія особистості», «Девіантна поведінка», «Політична культура», «Сімейне право», «Етносоціологія», «Екологія», «Демографія», «Психологія», «Соціальна психологія», «Соціологія масових комунікацій», «PR Теорія».

На базі кафедри політології, соцілогіі і соціальних комунікацій відкритий і успішно функціонує Центр правового захисту студентів, очолюваний проф. Криловим Ю.В. Центр на громадських засадах здійснює юридичне консультування та захист інтересів студентів академії.

О.С.Павлова спільно з співробітниками біблеографічного відділу академії регулярно організовує культурологічні семінари та екскурсії.

М.А. Гунченко організовує відвідування студентами театрів і музеїв міста з метою художнього виховання (Художній музей, Літературний музей, Музей західного і східного мистецтва, Краєзнавчий музей і т.д.)

Помітним є участь кафедри в діяльності Центру гуманітарної освіти і розвитку. С.С. Вєтрова безпосередньо причетна до проведення масових художньо-естетичних заходів в академії, розробці їх програм і організації виконання, наприклад: День соціолога в Україні, День інформаційного суспільства, День журналіста, День Академії, Новорічний вечір, конкурси: «Містер Академії», «Зірка Академії » і ін.

iO23_yZCg_k [object object] Виховна робота iO23 yZCg k7 [object object] Виховна робота 7

 

За ініціативи модератору виховної роботи доцента Павлової О.С., у 2016 році було проведено наступні заходи:

1. Круглий стіл «Леся Українка та її родинне коло», присвячений 145-рок. від дня народження  української діячки (25.02.2016) зі студентами групи РЗГ-1.

2. Театралізована літературна зустріч присвячена 145-років від дня народження Л.Українки (26.02.2016 р.) спільно  з працівниками бібліотеки ОНАЗ і  РЗГ-1 та Соц-1.

3. Творча зустріч з шевченкознавцем доцентом ОНМА Дьяченко В.І., за темою  – «Мій Шевченко» (18.03.2016 р.) і студентами РЗГ-1 та Соц-1 спільно з працівниками бібліотеки ОНАЗ.

4. Круглий стіл до днів народження І.Франка (160 років) та М.Грушевського (150 років) за темою – «Велетні українського духу» (7.04.2016 р.) з РЗГ-1 і Соц-1.

Серед нововведень, які  з’явилися в діяльності викладачів кафедри – створення сумісно зі студентами – рекламістами віртуальної «Скарбниці реклами», розвиток екскурсійоно-освітньої діяльності, з відвідуванням рекламних та PR- відділів  різних організацій м. Одеси. У 2016 році проведено наступні заходи:

1. Тематично-професійная екскурсія «Організація рекламної та PR діяльності в ОННБ» для студентів 1 курсу спеціальності «Реклама та PR» (29.03.2016 р.).

2. Доповідь Павлової О.С. в програмі Шевченківських читань «Слова його лились, текли і в серце падали глибоко…» в ОННБ спільно зі студенами групи  Соц- 2 (10.03.2016).

3. Екскурсія в музей Східного та Західного мистецтва на тему «Доба бароко в культурі Європи та України» (2.10.2015р.) зі студентами групи РЗГ-1.

Накопичується унікальний  досвід в профорієнтаційній  роботі зі школярами та учнями коледжів.  22.11.2016 року проведено  тренінг  для студентів Одеського  коледжу транспортних технологій по розвитку організаторських здібностей, навичків роботи у команді, творчих задатків на тему «Будь успішним у професії рекламиста!». Авторами тренингу є студенти-старшокурсники специалізації «Реклама і PR». Попередньо провівши пробні  заходи зі студентами Академії зв’язку та отримавши підтримку і ухвалу, ініціативні студентки, під керівництвом доцента Павлової О.С., вирушили у гості в коледж транспортних технологій. Результатом стало те, що учасники тренінгу – 15 учнів ОКТТ за допомогою ведучих тренінгу, наших студенток ННІ ПІС ОНАЗ, змогли організуватися в 3 команди и досягли поставлених результатів по створенню простих рекламних продуктів та проявили стійкий інтерес,  допитливість, ініціативу, а також  почуття гумору.

IMG_2125 [object object] Виховна робота IMG 2125