Галюза Сергей 1981 [object object] Склад кафедри Galyuza Sergej 1981

Галюза Сергій Сергійович – к.п.н., завідувач – доцент кафедри.

Народився 27 вересня 1981 року у м. Луганськ.

У 2002 році закінчив Луганський державний педагогічний інститут імені Т.Г. Шевченка, факультет фізичного виховання, та отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Фізичне виховання” та здобув кваліфікацію вчителя фізичного виховання, керівника спортивних секцій шкільних та позашкільних закладів освіти.

З 2002 по 2003 роки навчався в магістратурі Луганського державного педагогічного університету імені Тараса Шевченка і отримав другу повну вищу освіту за спеціальністю “Фізичне виховання” та здобув кваліфікацію викладача фізичного виховання.

2009-2010 р.р. навчання в магістратурі ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка». У 2010 році отримав третю повну вищу освіту за спеціальністю «Державна служба» та здобув кваліфікацію магістра державної служби.

В 2013 року, після завершення аспірантури ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», захистив дисертаційну роботу на тему «Розвиток фізичних здібностей студенток університетів в процесі занять футболом», спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я).

 

samokish [object object] Склад кафедри samokish

Самокиш Іван Іванович – к.п.н., доцент.

Народився 28 січня 1979 року у с. Кулевча (Саратський р-н., Одеська обл.).

У 2001 році закінчив інститут фізичної культури та реабілітації Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізичне виховання. Спортивно-масова робота» та здобув кваліфікацію вчителя фізичного виховання, методиста спортивно-масової роботи. У 2002 році закінчив магістратуру та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання.

У 2005 році закінчив аспірантуру Південноукраїнського державного університету імені К.Д. Ушинського за напрямом «Фізіологія людини та тварин». У 2011 році захистив дисертацію за темою: «Методика оцінювання навчальних досягнень дівчаток молодшого шкільного віку в процесі занять фізичною культурою», спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я).

 

 

 

decyk [object object] Склад кафедри decyk

Децик Тетяна Едуардівна – старший викладач.

Народилася 3 лютого 1976 року у с. Кремидівка (Комінтернівського району, Одеської області). У 1999 році закінчила Південноукраїнський державний університет імені К.Д. Ушинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична культура та дефектологія» та здобула кваліфікацію вчителя фізичної культури основної і старшої школи.

 

 

 

 

 

 

diskalenko [object object] Склад кафедри diskalenko

Діскаленко Сергій Іванович – старший викладач.

Народився 30 березня 1972 року у м. Ананьїв (Одеської області). У 1989 році закінчив Одеський технікум харчової промисловості. У 1999 році закінчив Південноукраїнський державний університет імені К.Д. Ушинського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти» та здобув кваліфікацію вчителя фізичної культури основної і старшої школи.

 

 

 

 

 

 

makarov [object object] Склад кафедри makarov

Макаров Мстислав Львович – старший викладач.

Народився 21 жовтня 1977 року у м. Новоселиця (Черновицької області). У 1999 році закінчив Південноукраїнський державний університет імені К.Д. Ушинського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична культура та дефектологія» та здобув кваліфікацію вчителя фізичної культури основної і старшої школи.

 

 

 

 

 

 

 

chehovskaya [object object] Склад кафедри chehovskaya

Чеховська Оксана Володимирівна – викладач.

Народилася 18 квітня 1981 року у с. Ордженікідзе (Ширяєвського району, Одеської області). У 2003 році закінчила інститут фізичної культури та реабілітації Південноукраїнського державного університету імені К.Д. Ушинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання.

 

 

 

 

 

 

shandiceva [object object] Склад кафедри shandiceva

Шандіцева Поліна Михайлівна – старший викладач.

Народилася 29 вересня 1974 року у м. Іркутськ. У 1998 році закінчила Південноукраїнській державний університет імені К.Д. Ушинського і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобула кваліфікацію вчителя фізичного виховання.

 

 

 

 

 

 

 

п_п я-п│яvя│п п│п п│п пTя-я-п п-п п│п п│пTп пTя-п п│пTя п│пTп│п│п│п│п│я [object object] Склад кафедри         v             T               T   T       T     T

Гордієнко Дмитро Володимирович  – викладач.

Народився 18 серпня 1993 р. м. Первомайськ (Миколаївської обл.). У 2016 р. закінчив Одеську національну академію зв’язку ім.. О.С.Попова. і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Інформаційні мережі зв’язку» та здобув кваліфікацію інженер електрозв’язку. Також отримав посвідчення кандидата в майстри спорту зі спортивних танців.

 

 

 

 

 

IMG_20200130_103804 [object object] Склад кафедри IMG 20200130 103804 1

Бойцун Тетяна Анатоліївна (фахівець І категорії) народилася 25 червня 1981 року, м. Одеса. Закінчила 2004 р. Одеський національний університет імені І. І. Мечникова освіти та здобула кваліфікацію викладача фізики.
Працює в академії з 2008 р.