Контактна інформація та спортивні споруди

Кафедра фізичного виховання

Знаходиться у головному корпусі ОНАЗ ім. О.С. Попова за адресою: м. Одеса, вул. Кузнечна – 1, аудиторії 334 та 336 ( 3-й поверх, ліве крило)

Тел. (048) 705 04 80; e-mail: kafedra.sport@onat.edu.ua

Спортивна зала  №1

Спортзал №1 а [object object] Контактна інформація та спортивні споруди Sportzal 1 aСпортзал №1 б [object object] Контактна інформація та спортивні споруди Sportzal 1 bСпортзал №1 в [object object] Контактна інформація та спортивні споруди Sportzal 1 v

 

 

 

 

 

 

 

Спортзал №1 г [object object] Контактна інформація та спортивні споруди Sportzal 1 g

 

 

 

 

 

 

 

В спортивній залі №1 проводяться заняття з фізичного виховання студентами Академії та спортивні секції з баскетболу, волейболу, бадмінтону, настільного тенісу та інших видів спорту.

Знаходиться у головному корпусі ОНАЗ ім. О.С.Попова за адресою: м. Одеса, вул. Кузнечна  – 1

Тел. (048) 705 04 30

Спортивна  зала №2

Спортзал №2 а [object object] Контактна інформація та спортивні споруди Sportzal 2 aСпортзал №2 б [object object] Контактна інформація та спортивні споруди Sportzal 2 b
Спортзал №2 в [object object] Контактна інформація та спортивні споруди Sportzal 2 v

 

 

 

 

 

 

В спортивній залі №2 проводяться заняття з фізичного виховання студентами Коледжу та спортивні секції з боксу, дзюдо, гирьового спорту, фітнесу.
Знаходиться у підвальному приміщенні Гуртожитку №2 за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська – 71а

Тел. (048) 705 04 05

 

 

 

 

 

 

 

Спортивна зала №25

Спортзал №25 [object object] Контактна інформація та спортивні споруди Sportzal 25Спортзал №25+ [object object] Контактна інформація та спортивні споруди Sportzal 25 1

 

 

 

 

 

 

 

В спортивній залі №25 проводяться заняття з фізичної реабілітації студентів Академії та спортивні секції з танців, черлідінгу, аеробіки.

Знаходиться у головному корпусі ОНАЗ ім. О.С. Попова за адресою: м. Одеса, вул. Кузнечна  – 1 (підвальне приміщення, ліве крило)

Стадіон  «Краян»

Краян 1 [object object] Контактна інформація та спортивні споруди Krayan 1Краян 2 [object object] Контактна інформація та спортивні споруди Krayan 2Краян 3 [object object] Контактна інформація та спортивні споруди Krayan 3

 

 

 

 

 

 

 

На стадіоні «Краян» проводяться заняття з фізичного виховання (л/атлетика, футбол) студентів Академії та спортивні секції у теплу пору року.

Знаходиться за адресою: м. Одеса, пер. Високий – 17.

Від Академії до стадіону (та у зворотному напрямку) можливо дістатись наступним чином:

·        Піша прогулянка, до 20 хв.

·        Міській транспорт – трамвай №28 або маршрутне таксі № 214, 250, 240.