На кафедрі сформовано висококваліфікований науково-педагогічний колектив, спроможний здійснювати якісну підготовку фахівців

 

Kadatsky  CКЛАД КАФЕДРИ KadatskyКадацький Анатолій Федорович – завідувач кафедри, д.т.н., професор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЯщукЛ.О.  CКЛАД КАФЕДРИЯщук Леонід Омелянович –науковий керівник напряму підготовки «Мережі та системи поштового зв’язку»; Заслужений діяч науки і техніки України; академік Міжнародної академії інформатизації, доктор технічних наук;  професор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korban  CКЛАД КАФЕДРИ KorbanКорбан Віктор Харитонович – д.т.н., професор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КрільСС  CКЛАД КАФЕДРИКріль Сергій Сергійович – кандидат технічних наук, старший науковий співробітник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shkulipa  CКЛАД КАФЕДРИ ShkulipaШкуліпа Альфред Васильович – к.т.н., доцент

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Макодзеб В.М.  CКЛАД КАФЕДРИМакодзеб Василь Миколайович – доцент

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кумиш В.Ю.  CКЛАД КАФЕДРИКумиш Владислав Юрійович  –к.т.н., старший викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Degtyaryva  CКЛАД КАФЕДРИ DegtyaryvaДегтярьова Лариса Миколаївнак.т.н., старший викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rusu  CКЛАД КАФЕДРИ RusuРусу Олександр Петрович– к.т.н., старший викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalashnikov  CКЛАД КАФЕДРИ KalashnikovКалашніков Анатолій Юрійович – старший викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SONY DSC  CКЛАД КАФЕДРИ Gorelik

Горелік Світлана Михайлівна – старший викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shvets  CКЛАД КАФЕДРИ ShvetsШвець Оксана Володимирівна – старший викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ботнар Л.Б.  CКЛАД КАФЕДРИБотнар Лариса Борисівна –викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бугеда Л.К.  CКЛАД КАФЕДРИБугеда Любов Костянтинівна –викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erykalina  CКЛАД КАФЕДРИ ErykalinaЄрикаліна Тетяна Миколаївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Збаражська ОП  CКЛАД КАФЕДРИЗбаражська Ольга Петрівна –викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Леспух Т.Ю.  CКЛАД КАФЕДРИЛеспух Тальвіна Юріївна –викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Луценко А.В.  CКЛАД КАФЕДРИЛуценко Анжеліка Володимирівна –викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Majstrenko  CКЛАД КАФЕДРИ MajstrenkoМайстренко Олег Віталійович  провідний інженер, аспірант, викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Данилевський Володимир Олександровичзавідувач лабораторії

Gynda  CКЛАД КАФЕДРИ GyndaГинда Валентина Володимирівна – провідний фахівець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СтрельчукТ.Є.  CКЛАД КАФЕДРИСтрельчук Тетяна Євгенівна  фахівець 2 категорії