На кафедрі сформовано висококваліфікований науково-педагогічний колектив, спроможний здійснювати якісну підготовку фахівців

 

Kadatsky [object object] CКЛАД КАФЕДРИ KadatskyКадацький Анатолій Федорович – завідувач кафедри, д.т.н., професор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЯщукЛ.О. [object object] CКЛАД КАФЕДРИЯщук Леонід Омелянович –науковий керівник напряму підготовки «Мережі та системи поштового зв’язку»; Заслужений діяч науки і техніки України; академік Міжнародної академії інформатизації, доктор технічних наук;  професор

 

 

 

 

 

 

Korban [object object] CКЛАД КАФЕДРИ KorbanКорбан Віктор Харитонович – д.т.н., професор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КрільСС [object object] CКЛАД КАФЕДРИКріль Сергій Сергійович – кандидат технічних наук, старший науковий співробітник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shkulipa [object object] CКЛАД КАФЕДРИ ShkulipaШкуліпа Альфред Васильович – к.т.н., доцент

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Макодзеб В.М. [object object] CКЛАД КАФЕДРИМакодзеб Василь Миколайович – доцент

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кумиш В.Ю. [object object] CКЛАД КАФЕДРИКумиш Владислав Юрійович  –к.т.н., старший викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Degtyaryva [object object] CКЛАД КАФЕДРИ DegtyaryvaДегтярьова Лариса Миколаївнак.т.н., старший викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rusu [object object] CКЛАД КАФЕДРИ RusuРусу Олександр Петрович– к.т.н., старший викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalashnikov [object object] CКЛАД КАФЕДРИ KalashnikovКалашніков Анатолій Юрійович – старший викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SONY DSC [object object] CКЛАД КАФЕДРИ Gorelik

Горелік Світлана Михайлівна – старший викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shvets [object object] CКЛАД КАФЕДРИ ShvetsШвець Оксана Володимирівна – старший викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ботнар Л.Б. [object object] CКЛАД КАФЕДРИБотнар Лариса Борисівна –викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бугеда Л.К. [object object] CКЛАД КАФЕДРИБугеда Любов Костянтинівна –викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erykalina [object object] CКЛАД КАФЕДРИ ErykalinaЄрикаліна Тетяна Миколаївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Збаражська ОП [object object] CКЛАД КАФЕДРИЗбаражська Ольга Петрівна –викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Леспух Т.Ю. [object object] CКЛАД КАФЕДРИЛеспух Тальвіна Юріївна –викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Луценко А.В. [object object] CКЛАД КАФЕДРИЛуценко Анжеліка Володимирівна –викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Majstrenko [object object] CКЛАД КАФЕДРИ MajstrenkoМайстренко Олег Віталійович  провідний інженер, аспірант, викладач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Данилевський Володимир Олександровичзавідувач лабораторії

Gynda [object object] CКЛАД КАФЕДРИ GyndaГинда Валентина Володимирівна – провідний фахівець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СтрельчукТ.Є. [object object] CКЛАД КАФЕДРИСтрельчук Тетяна Євгенівна  фахівець 2 категорії