НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІНФОКОМУНІКАЦІЙ ТА ПРОГРАМНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

Студентське самоврядування сьогодні один із важливих напрямків розвитку інститутського життя. Сьогодні актив студентського самоврядування контролює питання підвищення успішності студентів та відвідування занять. В ННІ ІКПІ продовжується активна робота студентських рад в гуртожитках Академії, які працюють сумісно зі студентським профкомом Академії. Метою діяльності студентських рад є покращення умов проживання в гуртожитках і підвищення особистої відповідальності студентів за збереження матеріально-технічних побутових засобів та майна.

Студенти ННІ ІКПІ беруть активну участь у громадському та культурному житті інституту та Академії, в діяльності команди КВК. Кращі студенти ННІ ІКПІ входять до складу та приймають участь в роботі Ради інституту та Вченої ради Академії.

16 червня 2015 відбулася щорічна звітно-виборна конференція Студентського самоврядування академії.

Новообраним головою став ЗУБЕНКО Максим, студент ННІ ІКПІ 3 курсу гр. ІКК–3.2.01.

До складу Студради на 2015-2016 навчальний рік увійшли наступні студенти ІКПІ:

– Козак Вадим група ІК-3.3.04

– Зелінська Анастасія група ТЕ-4.3.01 від груп ТЕ

Студенти ННІ ІКПІ беруть активну участь в профорієнтаційній роботі Академії. У поточному році агітбригади студентів відвідали майже усі загальноосвітні школи, гімназії і ліцеї міста Одеси, Іллічівська та Южного.

У квітні 2015 проводилася робота з організації студентського активу та самоврядування в гуртожитках серед студентів–іноземців. Були обрані лідери іноземних земляцтв.