Працівники кафедри беруть участь у виховній роботі студентів початкових курсів навчання. Проводяться збори кураторів зі своїми групами. Також працівники кафедри беруть участь в обходах та чергуваннях у гуртожитках.

Виховний процес містить у собі індивідуальний підхід і стимулює здібності до саморозвитку й самовиховання.

Особлива увага приділяється питанням навчання та успішності, підготовки студентів до сесії, поведінки в академії, розширенню наукового та культурного світогляду.

На кафедру йдуть самі талановиті студенти, які потім приймають участь в КВН,  самодіяльності, різноманітних конкурсах академії. Так студенти, а згодом випускники нашої кафедри стають дипломованими лауреатами різноманітних конкурсів, наприклад, хореографічний колектив «Ми зв’язківці» під керівництвом Гордієнко Д. який здобув диплом в обласному фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності «Студентська осінь» серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Одеського регіону.

 Наші студенти щорічно посідають призові місця в «Танцювальній битві ОНАЗ» та конкурсі «Зірка Академії». В 2016 році почесне друге місце зайняла Касько Н.

Також студенти кафедри активно приймають участь у підготовці та проведенні академічних культурно-масових заходів, таких як «День Академії», «День ННІ ІКПІ», «День працівників радіо, телебачення та зв’язку», «День студента» та інших свят.

Студенти кафедри МЗ беруть активну участь в спортивних змаганнях,  громадському та культурному житті інституту ІКПІ та Академії, в профорієнтаційній роботі Академії. У поточному році агітбригади студентів відвідали майже усі загальноосвітні школи, гімназії і ліцеї міста Одеси, Чорноморська та Южного.

В рамках всеукраїнського проекту «ІТ-освіта»  інститут ІКНПІ створив профільні ІТ-класи та майстер-класи для учнів 10-тих та 11-тих класів у багатьох школах міста. Зайняття зі школярами проводять викладачі Академії, представники ІТ-галузі та магістри ННІ ІКПІ, в тому числі магістри кафедри «Мережі зв’язку». Навчання в профільних класах відбувається за тематиками, які сьогодні є найбільш затребуваними в галузі ІТ: основи мережних ІТ-технологій, технології Web-дізайну та створення сайтів, вивчення мови сценаріїв JavaScript, анімація та інтерактивні ефекти Macromedia Flash.

НАВІГАЦІЯ