ДІЛОВІ ПАРТНЕРИ КАФЕДРИ

Кафедра «Мережі зв’язку» протягом багатьох років тісно співпрацює з провідними компаніями галузі (системними інтеграторами, провайдерами).

Вони беруть безпосередню участь у практичній підготовці студентів, в оснащенні навчальних лабораторій новітнім обладнанням та програмними продуктами. Багато випускників спеціальності «Інформаційні мережі зв’язку» прийняті на роботу і успішно трудяться в робочих колективах цих компаній.

Провідні фахівці компаній-партнерів, беруть безпосередню участь у навчальному процесі академії: читають авторські лекції, є співавторами підручників і навчальних посібників, очолюють Державні екзаменаційні комісії по захисту дипломних проектів, випускних бакалаврських та магістерських робіт.

Більш детально дізнатися інформацію про ці компанії, можна відвідавши сайти:

Співпраця з науковими закладами та фірмами

Кафедра МЗ співпрацює з телекомунікаційною компанією TENET. В телекомпанії TENET організовано філію кафедри МЗ, здійснюється стажування співробітників кафедри та практичне навчання студентів. Співробітниками телекомпанії TENET проводяться тематичні лекції та майстер-класи з актуальних питань в галузі телекомунікацій.

Співробітництво зі Швейцарською компанією R&M – сумісне тестування на видання міжнародного кваліфікаційного сертифікату R&M freenet certified designer.

Співпраця з Одеським національним медичним університетом – розробка тестів для визначення рекомендацій щодо підвищення якості навчального процесу.

На основі договору про співпрацю з Харківським національним університетом радіоелектроніки здійснюється спільне написання і видання монографій, підручників, навчальних посібників.

Викладачі кафедри МЗ приймають участь у Всеукраїнській щорічній конференції вищих навчальних закладів України в рамках програми «Корпорація Парус – для навчальних закладів України» і займають призові місця четвертій рік поспіль. На конференції 06.11.2014р. та , в якій брало участь близько ста різних навчальних закладів України, старшими викладачами Царьовим Р.Ю. та Лаврека К.Д. була здобута перемога у номінації «Найкраща методична розробка».