Нова хмарна платформа на серверах кафедри  «Мережі зв’язку»

Кафедра Мереж зв’язку у рамках програми зі співпраці з корпорацією «Парус» отримала та розгорнула на серверах кафедри  хмарну платформу  “jПарус” .

Платформа “jПарус”  є новою розробкою корпорації «Парус»,  створена на основі хмарних технологій (cloudcomputing) та орієнтована на підвищення ефективності управління. Важливою властивістю платформи є можливість роботи в середовищі вільно поширюваного програмного забезпечення. Ядром платформи є сервер застосувань. Він здійснює взаємодію з сервером БД та клієнтськими застосуваннями, виконує найбільш ресурсномісткі операції, відбір, обробку та шифрування даних. Сервер БД, крім власне зберігання даних і об’єктів бази даних, виконує функції збереження цілісності БД.

Хмарна платформа дозволяє підключитися до системи з будь-якою точки, потрібно мати лише доступ до мережі Інтернет.

На серверах кафедри встановлені наступні конфігурації системи:

1. «Парус-навчальний заклад» – система, яка дозволяє автоматизувати діяльність навчального закладу – школи;

2. «Парус – Готель» – система, яка дозволяє автоматизувати діяльність підприємств готельної сфери;

3. «Парус –Коворкінговий центр» – система, яка дозволяє автоматизувати діяльність коворкінгових центрів, тайм кафе, тренажерних залів;

4. «Парус – CRM» – система, яка дозволяє автоматизувати процес управління взаємовідносинами з клієнтами;

5. «Парус – Персонал» –система, яка дозволяє автоматизувати процес управління персоналом та автоматизувати діяльність відділу кадрів.

Хмарна платформа буде задіяна у навчальних курсах: «Інформаційні системи та технології у бізнесі», «Автоматизація управління бізнес-процесів», «Електронна комерція» які викладаються  за спеціалізацією кафедри  «Інформаційні технології та системи у бізнесі».

Кафедра бажає усім охочим успішного оволодіння новими навичками!