Наша гордість – сучасні навчальні лабораторії, обладнані новітнім мережним устаткуванням.

В лабораторії «Інфокомунікацій» студенти вивчають архітектурні особливості сучасних мереж, здобувають навички роботи в реальних інформаційних і телекомунікаційних мережах, вчаться проектувати мережі з використанням сучасних програмних продуктів.

Фото 3_МТ [object object] Наші лабораторії     3

В лабораторії «Мережних технологій» студентам надається можливість досліджувати параметри та протоколи інформаційних мереж.

Фото 2_ІК [object object] Наші лабораторії     2

В лабораторії «Структурованих кабельних систем» (СКС) студенти вчаться інсталювати сучасні кабельні системи, вивчають стандарти та обладнання СКС.

Фото 4_СКС [object object] Наші лабораторії     4

Студенти, які пройшли навчання на кафедрі «Мережі зв’язку» будуть відповідати всім перерахованим вимогам. Навчальний процес на кафедрі побудований таким чином, що при успішному вивченні спеціальних дисциплін студенти без додаткової підготовки зможуть пройти тестування на отримання кваліфікаційних сертифікатів міжнародного зразка від провідних виробників мережного устаткування та програмних продуктів, таких як:

 • Швейцарська компанія «Райхле і Де-Массарі» – світовий лідер з виробництва пасивного мережного обладнання.

 • Компанія «Парус» – провідний виробник програмного забезпечення для українського ринку.

Більшість викладачів кафедри також мають сертифікати зазначених компаній.

У навчальних лабораторіях кафедри Ви зможете отримати всі необхідні практичні навички. Крім того, кафедра має філіал на базі найбільшої в регіоні телекомунікаційної компанії TeNeT, де студенти проходять виробничу практику і набираються досвіду практичної роботи на підприємстві.