Кафедра «Мережі зв’язку» є випускаючою зі спеціальності  172 «Телекомунікації та радіотехніка» забезпечує наступні спеціалізації: «Комп’ютерні мережі та Інтернет» (бакалаврат та магістратура) та «Інформаційні технології та системи у бізнесі» (магістратура). На кафедрі студенти отримують професійну підготовку, що забезпечує необхідні знання та навички для роботи практично у всіх телекомунікаційних компаніях провайдерського та операторського рівня, а також на будь-яких підприємствах, де є комп’ютерні мережі.

Сьогодні колектив кафедри нараховує двадцять два співробітників, поряд з професорами та доцентами трудяться молоді викладачі з числа кращих випускників Академії.

Фото_1 [object object] Кафедра мереж зв’язку          1 1

проф., зав. каф. МЗ Нікітюк Л.А., ст. лаб. Орчинська М.С ст. викл. Шнайдер С.П.; к.т.н., доц. Вороной С.П.; к.т.н., доц. Єгошина Зліва направо стоять:  викл. Чута М.В.,  к.т.н., доц.  Бубенцова Л.В., зав. лаб. Білоусова С.С., ст. викл. Яворська О.М., к.т.н., Г.А., викл. Борздих Т.О., ст. викл. Боярських П.В., ст. викл. Лаврека К.Д., доц. Царьов Р.Ю.

На кафедрі вчаться аспіранти, проводиться підготовка магістрів та здійснюється керівництво дипломним проектуванням та випускними роботами бакалаврів.

завідуючий кафефдри  Нікітюк Л.А. 705-03-23,705-04-81 network.group@onat.edu.ua

Соціаньні мережи:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100022517391545