Для отримання детальної інформації про співробітника натисніть на ПІБ.


ЛОЖКОВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ Завідувач кафедри КС, доктор технічних наук, професор

СТРУКАЛО МИХАЙЛО ІПОЛИТОВИЧ Кандидат технічних наук, професор

ШМЕЛЬОВА ТЕТЯНА РУДОЛЬФІВНА Кандидат технічних наук, доцент

СОЛОВСЬКА ІРИНА МИКОЛАЇВНА Кандидат технічних наук, доцент

ВЕРБАНОВ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ Старший викладач

КОЛЧАР ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ Старший викладач

ГОРДІЄНКО ВАДИМ ЮРІЙОВИЧ Старший викладач

ГАНЧЕВ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ Старший викладач

ГОЛУБЕНКО ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ Старший викладач

ГУРКЛІС ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА Викладач

ПЕТРОВИЧ ЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА Викладач, методист

ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ Завідувач лабораторією операторської діяльності

Також на кафедрі в різні роки працювали:

Дузь Володимир Ілліч – працює з 1968 року. У 2000-2001 рр. займав посаду завідувача кафедри, доцент, кандидат технічних наук, підготував більше 26 наукових і методичних робіт. Стаж роботи складає 38 років, нагороджений Ювілейним знаком на честь 75-річчя Академії. Ветеран праці.

Чумак Микола Олександрович – доцент, кандидат технічних наук, опублікував близько 50 наукових і методичних робіт. Серед них англо-український і російсько-українсько-англійський словник з електрозв’язку та інформатизації. Стаж роботи 35 років. Особисто або під його керівництвом були розроблені важливі нормативні документи з проектування телекомунікаційних мереж. Чумак М.О. брав участь у сертифікації деяких видів обладнання, впроваджуваного в Україні. У 1996 році пройшов стажування у фірмі «ISKRATEL». За плідну співпрацю з ВАТ«Укртелеком» у 2000 р. нагороджений Почесною грамотою компанії, а в 2006 році йому присвоєне звання «Почесний зв’язківець». Нині Микола Олександрович працює головним інженером проектів в центрі «Проект-телеком» ОНАЗ ім. О.С. Попова і старшим науковим співробітником в ОНДІЗ.

Печерський Віктор Іванович – доцент, кандидат технічних наук, має 23 наукових і методичних видання, з них сім авторських свідоцтв на винаходи Спеціалізується в галузі цифрових систем комутації та систем передачі інформації. Стаж роботи – 36 років.

Стовбун Геннадій Васильович – доцент кафедри, працює на кафедрі з 1955 року, брав активну участь у розвитку лабораторної бази та у введені всіх нових навчальних дисциплін. Окрім цього він є головним інженером ВАТС Академії. Стаж роботи 52 роки, кількість наукових робіт – 30.

Барабаш Тетяна Миколаївна – доцент кафедри, працює на кафедрі з 1982 року. Викладає дисципліни СКЕЗ та Проектування ЦСК на факультеті інформаційних мереж і для співробітників ВАТ «Укртелеком» на курсах підвищення кваліфікації. З 2001 року обіймає посаду заступника декана факультету інформаційних мереж.

Петрусенко Костянтин Анатолійович – магістр, працює викладачем з 2005 року, навчається в аспірантурі заочно.

Смаглюк Тетяна Валентинівна – працює на кафедрі з 1979 року інженером НДЛ, молодшим науковим співробітником. З 2006 – працювала викладачем.

Бабіч Юрій Олегович – магістр, з 2005 року аспірант і працював викладачем за сумісництвом. Перекладав методичні посібники англійською мовою.

 

Суттєвий вклад в розвиток лабораторій кафедри внесли її колишні співробітники:

Романцов В.М. – працював на кафедрі з 1951 р. до 2002 р. старшим викладачем, а потому до 01.02.2007р. – методистом. Загальний стаж роботи склав 55 років. Автор підручників і методичних посібників, розробник великої кількості лабораторних стендів кафедри.

Якубовський В.В. – працював на кафедрі з 1954 р. до 1995 р. завідувачем лабораторії, а потому до 01.10.2008р – навчальним майстром. Учасник Великої Вітчизняної війни.