Система виховної роботи на кафедрі орієнтована на формування особистості, громадянської відповідальності та професійних навичок. Виховний процес включає в себе індивідуальний підхід і стимулює здатність до саморозвитку і самовиховання. на кафедрі існує система кураторства, яка передбачає призначення кураторів для студентських груп 1-го і 2-го курсів.

Таланти наших студентів відомі всім шанувальникам самодіяльності і КВК. Так, команда першокурсників щорічно займає призові місця в конкурсі талантів «Студентська зима». У цьому році в номінації «Хореографія» команда першокурсників посіла перше місце. Дипломами лауреатів обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності «Студентська осінь» серед вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Одеського регіону нагороджений хореографічний колектив «Ми зв’язківці» під керівництвом Гордієнко Д. Наші студенти щорічно займають призові місця в «Танцювальної битві ОНАЗ» і конкурсі «Зірка Академії». У 2014 році Зіркою академії стала студентка Школа І., в 2016 році році почесне друге місце зайняла Касько Н., а Містером Академії став студент Язаджі М.

Студенти беруть активну участь у підготовці та проведенні академічних культурно-масових заходів, таких як «День Академії», «День ННІ ІКПІ», «День працівників радіо, телебачення та зв’язку», «День студента» та інших свят.

Наші студенти завжди перші і в спортивних змаганнях. Цього року команда першокурсників з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, баскетболу та бадмінтону виграла першість Академії, а студент Демченко А. 1 зайняв місце в Чемпіонаті з шахів. Призові місця вибороли наші студенти в змаганнях по черліндінгу і естафетному бігу, друге місце отримав студент Гербей В. в турнірі кіберспортінівной дисципліни Dota2. В цьому році студент ННІ ІКПІ Насиковський В. отримав звання чемпіона України з тхеквондо У розділі Керугі. Наш студент, багаторазовий призер Європи з кіокушин карате, Грушенко О., представлятиме збірну Європи на VI ваговому чемпіонаті світу в Токіо (Японія) в 2017 році році.

Студенти беруть активну участь у громадському та культурному житті інституту та Академії, в діяльності команди КВН, входять до складу Ради інституту.