ІІІ Міжнародна наукова конференція в рамках  польсько-українського співробітництва  «Місцеве самоврядування відносно до централістичних процесів. Польська та міжнародна перспектива»

30 – 31 травня 2019 року в Краківському педагогічному університеті ім. Комісії громадської освіти (Польща, м. Краків) відбулася ІІІ Міжнародна наукова конференція в рамках польсько-українського співробітництва «Місцеве самоврядування відносно до централістичних процесів. Польська та міжнародна перспектива».

30 травня о 8.30 відбулося офіційне відкриття конференції. З вітальною промовою виступив директор Інституту права, адміністрації та економіки, проф. Анджей Пясецький.

На конференцію було запрошено викладачів і студентів Одеської національної академіїї зв’язку ім. О.С. Попова.

31 травня 2019 року на на засіданні секції було представлено 13 тез доповідей українською та англійською мовами:

1. «Формування людського потенціалу як основного чинникасталого розвитку цифрової економіки», доповідач – проф. Захарченко Лоліта

2. «Інклюзивна освіта як ресурс адаптації особистості з особливими потребами», доповідач – старший викладач Цира Олександра.

3. «Перспективи впровадження е-демократії та е-урядування в Україні: європейський досвід», доповідач – керівник центру Гапанович Ярослав.

4. «Using tests to determine learning modalities to enhance and support student asquisition of knowledge and skills», доповідач – старший викладач Чепелюк Наталія.

5. «Standart American English vs received pronunciation: The chance for increased and skills», доповідачі – д-р Дуглас Лі Холл, старший викладач Чепелюк Наталія.

6. «Specific nature of direct marketing under present-day conditions», доповідачі – проф. Орлов Василь, доц. Петрашевська Ангеліна, фахівець першої категорії Богаченко Катерина.

7. «Удосконалення підходів щодо підготовки фахівців в період цифровізації економіки та суспільства», доповідач – проф. Князєва Олена.

8. «Перспективи розвитку інклюзивного освітнього простору в Україні», доповідач – завідувач кафедри філософії та історії України Пальчинська Марина.

9. «Finding solutions to endemic corruption in post-soviet countries», доповідач – студент Горбунов Микола.

10. «Using conflict resolution through mediation to adl-pess problems that might arise with decentralization», доповідач – студент Басов Георгій.

11. «Village empowerment through decentralization: the promise for education», доповідач – студент Мішин Михайло.

12. «Методи захисту інформації в системах електронного урядування», доповідач – студент Князєв Олександр.

13. «Using a self-developed Caesar cipher and Huffman code to learn two-step cryptography», доповідач – студентка Захарова Катерина.

Студентам і викладачам ОНАЗ ім. О.С. Попова був дуже корисним польський досвід самоврядування та організації освіти. Результатом річної спільної роботи було створення наукового польсько-українського журналу „European Journal of Economic and Development” та вихід у світ першого номеру журналу і початок спільної освітянської роботи за проектом Erasmus+. На наступну конференцію одесити запросили польських студентів і викладачів до Одеси, в ОНАЗ ім. О.С, Попова.