II Обласна спартакіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова!

10 лютого 2016 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова (ОНАЗ ім. О.С.Попова) відбулася традиційна Обласна спартакіада серед студентів і працівників в галузі зв’язку. Організаторами спартакіади виступили: Одеський обласний комітет профспілки працівників зв’язку, Профком студентів та співробітників ОНАЗ ім. О.С. Попова і кафедра фізичного виховання Академії.

10 лютого- став днем спорту для всіх зв’язківців.

У II Обласній спартакіаді взяли участь збірні команди:

– Студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова;

– Співробітників ОНАЗ ім. О.С. Попова;

– Студентів Коледжу зв’язку та інформатизації ОНАЗ ім. О.С. Попова;

– Співробітників Коледжу зв’язку та інформатизації ОНАЗ ім.О.С.Попова;

– Співробітників Одеського національного дослідницького інституту зв’язку (ОНДІЗ);

– Співробітників Українського національного дослідницького інституту радіо і телебачення (УНДІРТ).

Відкриттям Спартакіади стали вітальні слова гостей: головного спеціаліста відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА – Назаренко Євгенія Дмитровича, головного фахівця ТОВ «Спартак» – Тюриной Олени Вікторівна і голови Обкому профспілки працівників зв’язку України – Юр’євої Альбіни Валер’янівни.

II Обласна спартакіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова! spartakiada 20 10

Спартакіада проходила по 4 видам спорту:

– Дартс;

– Настільний теніс;

– Шахи;

– Шашки.

Протягом трьох годин в спортивному залі Академії панувала атмосфера згуртованості і суперництва.

За результатами II Обласної профспілкової спартакіади серед студентів та працівників зв’язку місця розподілилися наступним чином:

«Дартс»

1. Грім Ольга (ОНДІЗ);

2. Чеховсная Оксана (викладач ОНАЗ ім. О.С.Попова);

3. Барабанчук Анна (співробітниця ОНАЗ ім.О.С. Попова).

1. Ляховецький Леонід (ОНДІЗ);

2. Пасько Віктор (студент ОНАЗ ім. О.С. Попова);

3. Чапир Олександр (УНДІРТ).

II Обласна спартакіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова! spartakiada II Обласна спартакіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова! spartakiada 20 2

“Настільний теніс”:

1. Ольшевська Олена (студентка ОНАЗ ім. О.С. Попова);

2. Василюк Катерина (студентка ОНАЗ ім. О.С. Попова);

3. Баришнікова Олена (УНДІРТ) і Кобзар Діана (студентка ОНАЗ ім. О.С.Попова).

1. Орленко Дмитро (студент ОНАЗ ім. О.С. Попова);

2. Фундовой Ілля (студент ОНАЗ ім. О.С. Попова);

3. Чапир Олександр (УНДІРТ).

II Обласна спартакіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова! spartakiada 20 3 II Обласна спартакіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова! spartakiada 20 4
II Обласна спартакіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова! spartakiada 20 8 II Обласна спартакіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова! spartakiada 20 1

«Шашки»:

1. Чеховська Оксана (викладач ОНАЗ ім. О.С.Попова);

2. Сухорученько Світлана (співробітниця ОНАЗ ім. О.С.Попова);

3. Барабанчук Анна (співробітниця ОНАЗ ім. О.С.Попова).

1. Демченко Олександр (студент ОНАЗ ім. О.С.Попова);

2. Кулаков Сергій (УНДІРТ);

II Обласна спартакіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова! spartakiada 20 6

«Шахи»:

Хлопці з дівчатами:

1. Демченко Олександр (студент ОНАЗ ім. О.С.Попова), Розенвасер Денис (викладач ОНАЗ ім. О.С.Попова), Маковєєнко Дмитро (ОНДІЗ);

2. Якуц Олег (студент ОНАЗ ім. О.С.Попова);

3. Тесля Анна (студентка ОНАЗ ім. О.С.Попова);

1. Тесля Анна.

II Обласна спартакіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова! spartakiada 20 7 II Обласна спартакіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова! spartakiada 20 5

Вітаємо призерів і переможців Спартакіади! Бажаємо нових досягнень і перемог!

II Обласна спартакіада в ОНАЗ ім. О.С. Попова! spartakiada 20 9

Висловлюємо особливу подяку кафедрі фізичного виховання, в особі завідувача – Сергія Сергійовича Галюзи, за надання допомоги в організації та проведенні II Обласної профспілкової спартакіади серед студентів та працівників зв’язку.