Гуртки для школярів науково-технічного напрямку

30 вересня 2017 року відбулося відкриття другого сезону роботи дитячих гуртків науково-технічного напрямку в Академії зв’язку : «Робототехніка»; «Програмування»; «Безпілотні літальні апарати».

Robot2  Гуртки для школярів науково-технічного напрямку Robot2

Наші викладачі та студенти знайомлять дітей з цікавим світом науки і техніки, провокують їх на пізнання, пробуджують бажання до наукової творчості.

Діти з великим задоволенням займаються в гуртках з програмування і робототехніці, виявляють жвавий інтерес до науки і техніки.Robot1  Гуртки для школярів науково-технічного напрямку Robot1

У майбутньому нас очікує високотехнологічний роботизований світ.  Попит на IT фахівців і інженерів зростає з кожним днем.

Уже сьогодні важливо орієнтувати дітей на вибір професій інженерної спрямованості, формувати у підростаючого покоління інтерес до науково-технічної творчості.

Багато хто з сьогоднішніх хлопчиків і дівчаток, які грають з роботизованими конструкціями, які роблять перші кроки в конструюванні і програмуванні поведінки машинок – роботів через кілька років знайдуть себе в тих професіях, яких сьогодні ще не існує.

Заняття в гуртках проводяться за адресою:

м. Одеса, вул. Кузнечна, 1, головний корпус Академії, кімн. 106 а.

Адміністратор гуртків: Левченко Тетяна Віталіївна

Телефони для запису:  +38(048) 705-04-20;  +38(097) 351-48-74; +38(063) 598-72-65

email: ddo@onat.edu.ua