Гуманітарії у IX Міжнародній конференціі ОНАЗ   з питань управління

Гуманітарії у IX Міжнародній конференціі ОНАЗ з питань управління

15 травня 2020 року в Одеській національній академії зв’язку ім. О. С.  Попова, у форматі онлайн, відбулася ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Економіка та управління в умовах побудови інформаційного суспільства».

З привітанням виступив ректор ОНАЗ ім. О. С.  Попова Воробієнко П. П., подякувавши колегам за організацію конференції та наголосив, що конференція має велике теоретичне та практичне значення.

З початком конференції всіх учасників привітала директор ННІ Б та СК проф. Захарченко Л. А. та акцентувала увагу на новому форматі зустрічі й важливості цьогорічного заходу, адже актуальність проблем спонукають до активних та результативних дій.

Надалі конференція продовжила роботу у форматі пленарних засідань секцій.

Тема секції 4 акцентувала увагу на питаннях політичного та соціального управління в інформаційному суспільстві. У ході роботи пленарного засідання секції були затронуті питання становлення інформаційного суспільства в Україні, цифрового ринку України та загальні причини правопорушень в цій сфері;  місце етнічних груп в процесі управління, а також приділили увагу процесу навчання та розвитку особистості в інформаційному просторі.

Керівником секції виступала д.ф.н. Пальчинська М. В., секретар секції к.соц.н. Кондратьева Н. О.