З любов’ю до Одеси

З любов’ю до Одеси

Концертна програма розпочалася із запального танцю колективу «Tripple Seven». Продовжилося свято виступом ректора ОНАЗ ім. О.С. Попова – Петра Петровича Воробієнка, який привітав усіх присутніх зі святом та побажав здоров’я, щастя, натхнення і не зупинятися на досягнутому!

 

Розповів ректор і про випускників ОНАЗ ім. О.С. Попова, якими ми пишаємося і які зробили чималий внесок у розвиток телекомунікаційної галузі нашої держави.

З любов’ю до Одеси eJPovhkJSYE

Святкова програма включила в себе патріотичний флешмоб. Під гімн України усі присутні утворили державний прапор.

З любов’ю до Одеси FD6YMqFWtlU

На концерті панувала позитивна атмосфера, запальна музика та чудові пісні. Адже творча та енергійна студентська молодь, серед яких виступали такі відомі колективи як «Cadence», «Неслучайные связи», «My own motivation», «Elias», «ОНАЗ для Вас» а також талановиті вокалісти: Сичов Сергій, Чащіна Ірина, Вікторія Міщенко, Марина Делі, Яковенко Анастасія, Буяновська Анна, Ландакана Аумиш, Орхан Анварлі підготувала велике святкове шоу!

З любов’ю до Одеси GJ1IoyZUuy4

З любов’ю до Одеси YgCl8qOoZO4

Не залишили байдужою публіку і юні артисти. Так концерт «З любов’ю до Одеси!» прикрасили діти співробітників ННІ Економіки та менеджменту. Усім глядачам запам’ятались виступи учениці школи №56 – Рачковської Діани.

З любов’ю до Одеси ock5b77LbNE

Чарівна атмосфера концерту настільки захопила серця глядачів, що вони не хотіли відпускати наших артистів, які неодноразово виступали на біс! На цій позитивній ноті під оплески та спалах ліхтарів свято підійшло до завершення!

Одеська національна академія зв’язку висловлює свою подяку Одеському міському голові Труханову Геннадію Леонідовичу за надану можливість провести святковий концерт присвячений 95-річному ювілею ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Вітаємо нашу улюблену Академію з Днем народження!