Фестиваль-конкурс художньої самодіяльності «Студентська осінь» в ОНАЗ ім. О.С. Попова

8 листопада 2018 року в актовому залі ОНАЗ ім. О.С. Попова  відбувся відбірковий тур обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності серед студентів ВНЗ III-IV рівня акредитації «Студентська осінь».

Організаторами фестивалю-конкурсу виступили: Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Одеський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України, Рада ректорів Одеського регіону.

фото 1 [object object] Фестиваль-конкурс художньої самодіяльності  «Студентська осінь» в ОНАЗ ім. О.С. Попова          1 1

Під час заходу виконавці, хореографічні колективи, – представники нашої Академії, – на розсуд членів журі (з числа оргкомітету Управління освіти і науки облдержадміністрації) показали свої найкращі номери. Зауважимо, що члени журі оцінювали кожний номер запропонованої концертної програми за 10-тибальною системою у таких номінаціях: вокально-хорова (вокальні ансамблі, солісти); хореографічна (ансамблі танцю, естрадно-спортивні танці, ансамблі сучасного бального танцю, хореографічні мініатюри, фольклорні ансамблі); фрагменти КВК. Усі виступи представників ОНАЗ були яскраві та запальні і не залишили байдужими нікого в залі, навіть членів журі. Бурхливі оплески та несамовита радість глядачів стали ознаками вдалого виступу нашої талановитої молоді.

Слід також відзначити окремо яскраві виступи наступних учасників: вокальне соло Ірини Чащіної

фото 2 [object object] Фестиваль-конкурс художньої самодіяльності  «Студентська осінь» в ОНАЗ ім. О.С. Попова          2 1

вокальний дует  Орден Маргарити та Чебанової Ксенії

фото 3 [object object] Фестиваль-конкурс художньої самодіяльності  «Студентська осінь» в ОНАЗ ім. О.С. Попова          3

хореографічний колектив «Impala» під керівництвом Анастасії Кузьміної

фото 4 [object object] Фестиваль-конкурс художньої самодіяльності  «Студентська осінь» в ОНАЗ ім. О.С. Попова          4 1

та хореографічний колектив «My own motivation» під керівництвом Дмитра Гордієнка та інші.

фото 5 [object object] Фестиваль-конкурс художньої самодіяльності  «Студентська осінь» в ОНАЗ ім. О.С. Попова          5

Переможці ІІ підсумкового туру візьмуть участь у фінальному гала-концерті, який відбудеться напередодні Міжнародного дня студентів.