ЗАСІДАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ Д 41.816.02

68465465 [object object] ЗАСІДАННЯ  СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ  Д 41.816.02 68465465
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ’ЯЗКУ ім. О.С. ПОПОВА  «01» лиcтопада 2019 року в ауд. № 223 ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ Д 41.816.02     ПОРЯДОК ДЕННИЙ: початок о 11:00 годині   Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук Князєва Олександра Андрійовича. за спеціальністю 05.13.21

End

ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ’ЯЗКУ

ім. О.С. ПОПОВА

«01» лиcтопада 2019 року

в ауд. № 223

ВІДБУДЕТЬСЯ

ЗАСІДАННЯ

СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ

Д 41.816.02

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• початок о 11:00 годині

за спеціальністю 05.13.21 – системи захисту інформації

Тема дисертації «Метод адаптивної комплексної фільтрації контенту в мережі Інтернет»

Науковий керівник – Каптур Вадим Анатолійович, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, проректор з наукової роботи (Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова)

Офіційний опонент – Смірнов Олексій Анатолійович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення (Центральноукраїнський національний технічний університет)

Офіційний опонент – Гнатюк Віктор Олександрович, кандидат технічних наук, доцент кафедри телекомунікаційних систем (Національний авіаційний університет)

З дисертацією можна ознайомитися

в кімнаті наукових працівників ОНАЗ ім. О.С. Попова.

MORE DETAIL