ЗАСІДАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ Д 41.816.02

113132 [object object] ЗАСІДАННЯ  СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ  Д 41.816.02 113132
  ПОРЯДОК ДЕННИЙ:   Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук БОБОК ІВАНА ІГОРОВИЧА за спеціальністю 05.13.21 – системи захисту інформації Тема дисертації «Розвиток теорії виявлення порушень цілісності цифрових зображень». Науковий консультант – Хорошко Володимир Олексійович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри безпеки інформаційних технологій Національного авіаційного університету.

End

113131 [object object] ЗАСІДАННЯ  СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ  Д 41.816.02 113131

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук
БОБОК ІВАНА ІГОРОВИЧА

за спеціальністю 05.13.21 – системи захисту інформації

Офіційний опонент – Рибальський Олег Володимирович, доктор технічних наук, професор, головний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії, професор кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Національної академії внутрішніх справ;

Офіційний опонент – Шелест Михайло Євгенович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри кібербезпеки та математичного моделювання Національного університету «Чернігівська політехніка»;

Офіційний опонент – Корчинський Володимир Вікторович, доктор технічних наук, доцент, доцент кафедри кібербезпеки та технічного захисту інформації Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова.

З дисертацією можна ознайомитися

в кімнаті наукових працівників ОНАЗ ім. О.С. Попова