ЗАСІДАННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ Д 41.816.02

onat logo [object object] ЗАСІДАННЯ  СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ  Д 41.816.02 onat logo
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ’ЯЗКУ ім. О.С. ПОПОВА  «06» грудня 2019 року в ауд. № 223 ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ   СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ Д 41.816.02   ПОРЯДОК ДЕННИЙ: початок о 11:00 годині   Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук                        Гордійчука Валерія Валентиновича. за спеціальністю

End

ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ’ЯЗКУ

ім. О.С. ПОПОВА

«06» грудня 2019 року

в ауд. № 223

ВІДБУДЕТЬСЯ

ЗАСІДАННЯ

СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ

Д 41.816.02

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• початок о 11:00 годині

за спеціальністю 05.13.21 – системи захисту інформації

Тема дисертації “Підвищення інформаційної стійкості систем радіозв’язку шляхом адаптивного синтезу таймерних сигналів”

Науковий керівник – Захарченко Микола Васильович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедрою інформаційної безпеки та передачі даних (Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова)

Офіційний опонент – Климаш Михайло Миколайович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедрою телекомунікацій Національного університету «Львівська політехніка».

Офіційний опонент – Ларін Володимир Валерійович, кандидат технічних наук, доцент кафедри математичного та програмного забезпечення АСУ Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

З дисертацією можна ознайомитися

в кімнаті наукових працівників ОНАЗ ім. О.С. Попова.

MORE DETAIL