обложка [object object] Запрошуємо відвідати Регіональний економічний діалог МСЕ з питань інформаційно-комунікаційних технологій для країн Європи і СНД (РЕД-2019)
Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) спільно з Одеською національною академією зв'язку ім. О.С. Попова Міністерства освіти і науки України планують провести Регіональний економічний діалог МСЕ з питань інформаційно-комунікаційних технологій для країн Європи і СНД (РЕД-2019), який буде проведено в Україні, м. Одеса, з 30 до 31 жовтня 2019 року. Семінар призначений

End

Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ) спільно з Одеською національною академією зв’язку ім. О.С. Попова Міністерства освіти і науки України планують провести Регіональний економічний діалог МСЕ з питань інформаційно-комунікаційних технологій для країн Європи і СНД (РЕД-2019), який буде проведено в Україні, м. Одеса, з 30 до 31 жовтня 2019 року.

Семінар призначений для представників центральних органів виконавчої влади, регуляторів, телекомунікаційних операторів, виробників телекомунікаційного обладнання, дослідних інститутів, розробників програмного забезпечення та інших зацікавлених організацій держав-членів, членів секторів і асоційованих членів МСЕ.

РЕД-2019 проводиться в межах регіональної ініціативи МСЕ для країн Європи «Інфраструктура широкосмугового зв’язку, радіомовлення і управління використанням спектра» та регіональної ініціативи МСЕ для країн СНД «Сприяння інноваціям та партнерству в сфері впровадження технологій «Інтернету речей» і їх взаємодії в мережах електрозв’язку», прийнятих Всесвітньою конференцією МСЕ з розвитку електрозв’язку 2017 року (ВКРЕ-17). Ці регіональні ініціативи орієнтовані, зокрема, на обмін прикладами країн і регіонального передового досвіду, а також на проведення досліджень конкретних ситуацій, присвячених регуляторним і економічним інструментам стимулювання динаміки ринку.

Про свою участь заявили багато міжнародних організацій, серед яких: BEREC, Eastern Partnership, Giprosviaz, Intel, GSMA, Nokia, Huawei, Telefonica, Axon, Intervale, European Competitive Telecommunications Association, Orange, WIK Germany, AGCOM, ARCEP, Fastweb, MVNO Europe, Proximus Group, EMC Analysis Centre, Turk Telecom.

Серед доповідачів семінару:

• Ярослав Пондер, глава Європейського відділення МСЕ;

• Фарід Нахлі, координатор програм Відділення МСЕ для країн СНД;

• Кармен Прадо де Вагнер, старший керівник програми відділу регуляторного та ринкового середовища МСЕ;

• Сірні Голапан, директор Європейськго офісу, Deutsche Telekom;

• Рорі Кемпбелл, головний директор із питань цифрової стратегії, Telefonica;

• Джордж Хоупіс, директор Frontier Economics;

• Жак Боніфай, президент MVNO Europe;

• Тібо Фуретт, керівник відділу стратегії та регуляторних питань, Euro-Information Telecom;

• Емануеле Джованнетті, професор економіки – заступник голови групи дослідників ITU-D, питання 4/1, університет Anglia Ruskin;

• Гевхер Несібе Турал Ток – заступник голови ITU-D групи дослідників 1 Q4/1, Turk Telecom.

Відкриття семінару відбудеться 30 жовтня 2019 року о 9.00 за адресою: м. Одеса, вул. Кузнечна, 1, ауд. 223 (конференц-зал) ОНАЗ ім. О.С. Попова. Реєстрація учасників і засобів масової інформації відбудеться з 8.30 до 9.00.

Посилання на офіційну сторінку заходу: https://www.itu.int/en/ITU-D/Regional-Presence/Europe/Pages/Events/2019/RED/RED-2019.aspx

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати семінар!

MORE DETAIL