Запрошуємо відвідати cемінар-практикум МСЕ для регіонів Європи та СНД «Використання ІКТ для порятунку людських життів»

Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) спільно з Одеською національною академією зв'язку ім. О.С. Попова Міністерства освіти і науки України планують провести cемінар-практикум МСЕ для регіонів Європи та СНД «Використання ІКТ для порятунку людських життів». Семінар буде проведений в м. Одеса, Україна з 24 по 26 квітня 2019 року. Семінар призначений для

End

Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ) спільно з Одеською національною академією зв’язку ім. О.С. Попова Міністерства освіти і науки України планують провести cемінар-практикум МСЕ для регіонів Європи та СНД «Використання ІКТ для порятунку людських життів». Семінар буде проведений в м. Одеса, Україна з 24 по 26 квітня 2019 року.

Семінар призначений для представників центральних органів виконавчої влади, регуляторів, правоохоронних органів, телекомунікаційних операторів, вищих і загальноосвітніх навчальних закладів, виробників телекомунікаційного обладнання, дослідних інститутів, розробників програмного забезпечення та інших зацікавлених організацій держав-членів, членів Секторів і асоційованих членів МСЕ.

Основною метою семінару є обмін досвідом у галузі використання ІКТ для порятунку людських життів. Зокрема, в рамках семінару будуть розглянуті наступні питання: Роль урядів і міжнародних організацій в питаннях забезпечення використання ІКТ для порятунку людських життів; Політичні аспекти використання ІКТ для порятунку людських життів; Регулювання питань забезпечення використання ІКТ для порятунку людських життів; Організаційні та процедурні аспекти використання ІКТ для порятунку людських життів; Технічні аспекти забезпечення використання ІКТ для порятунку людських життів; Зміцнення потенціалу в галузі забезпечення використання ІКТ для порятунку людських життів; Перспективи розвитку використання ІКТ для порятунку людських життів.

Серед доповідачів семінару:

• Ярослав Пондер, глава Європейського відділення МСЕ;

• Фарід Нахлі, координатор програм Відділення МСЕ для країн СНД;

• Хіроші Ота, голова SG15 МСЕ-Т;

• Маріца Дельгадо, координатор програми BDT / LSE;

• Григорій Груша, заступник начальника управління зв’язку, Національна комісія з державного регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Україна;

• Томас Бармюллер, директор Форуму виробників мобільних пристроїв в Європі, на Близькому Сході і в Африці, Австрія;

• Олег Сеньків, Huawei, Україна;

• Ісао Накадзіма, професор факультету невідкладної допомоги, Медичний факультет Університету Токай, Японія;

• Койоші Курокава, професор Національного інституту політичних досліджень, Японія;

• Анатолій Невмержицький, експерт МСЕ, Республіка Білорусь;

• Грант Ованесян, головний спеціаліст Департаменту мовлення і аналізу наземних служб, Республіканський центр телекомунікацій (ГНКО), Вірменія;

• Влан Асаналіев, фахівець з електрозв’язку в надзвичайних ситуаціях, Державний комітет з інформаційних технологій і комунікацій, Киргизстан;

• Уміда Мусаєва, старший фахівець міжнародного відділу, Міністерство розвитку інформаційних технологій і зв’язку, Узбекистан;

• Олександр Стороженко, Старший менеджер, Digital Radio Systems LTD, Україна;

• Юрій Каргаполов, член Координаційної ради, Український мережевий інформаційний центр, Україна;

Відкриття семінару відбудеться 24 квітня 2019 року в 9.30 за адресою м. Одеса, вул. Ковальська, 1, ауд. 223 (конференц-зал) ОНАЗ ім. О.С. Попова. Реєстрація учасників і засобів масової інформації буде проходити з 8.30 до 9.30.

Спілкування зі ЗМІ заплановано з 9.00 до 9.30.

Контактний телефон: +38 067 759 45 95

Посилання на офіційну сторінку заходу: https://www.itu.int/en/ITU-D/Regional-Presence/Europe/Pages/Events/2019/WO/Using-ICT-to-save-lives.aspx

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Семінар!

MORE DETAIL