В ОДЕСЬКІЙ НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ ЗВ'ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА ПРОЙДУТЬ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ МСЕ ДЛЯ КРАЇН ЄВРОПИ ТА СЕРІЯ ТРЕНІНГІВ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ, А ТАКОЖ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТ

New banner ITU COP Forum-1 [object object] В ОДЕСЬКІЙ НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА ПРОЙДУТЬ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ МСЕ ДЛЯ КРАЇН ЄВРОПИ ТА СЕРІЯ ТРЕНІНГІВ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ, А ТАКОЖ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТ New banner ITU COP Forum 1
Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) спільно з Одеською національною академією зв'язку ім. О.С. Попова (ОНАЗ ім. О.С. Попова) Міністерства освіти і науки України планують провести Регіональний форум для країн Європи з питань захисту дітей в Інтернет, 26-27 листопада 2020 року. Форум спрямований, серед іншого, на презентацію в країнах Європи оновлених Керівних

26/11/2020

End

27/11/2020

Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ) спільно з Одеською національною академією зв’язку ім. О.С. Попова (ОНАЗ ім. О.С. Попова) Міністерства освіти і науки України планують провести Регіональний форум для країн Європи з питань захисту дітей в Інтернет, 26-27 листопада 2020 року.

Форум спрямований, серед іншого, на презентацію в країнах Європи оновлених Керівних настанов МСЕ щодо захисту дітей в онлайн-середовищі, обмін національними тематичними дослідженнями та першим досвідом впровадження даних Керівних настанов МСЕ.

Після прохань держав-членів МСЕ розроблені вперше ще в 2009 році, Керівні настанови щодо захисту дитини в онлайн середовищі були оновлені та офіційно представлені в червні 2020 року. Таким чином, продовжуються значні зусилля по створенню безпечного та розвиваючого середовища для дітей та молоді шляхом надання інструментів, які допомагають дітям, батькам та педагогам у набутті цифрових навичок та цифрової грамотності, а промисловим та урядовим сторонам – у розробці корпоративної та національної політики и стратегій захисту дитини в онлайн середовищі.

У цьому контексті Форум надасть усім зацікавленим сторонам платформу для обміну своїми підходами, пов’язаними із забезпеченням безпеки дітей і молоді в онлайн середовищі; також надасть унікальну можливість країнам, які впроваджують Керівні настанови МСЕ, зустрітися і представити досягнутий до теперішнього часу прогрес, а також обмінятися національними практиками. Цей захід дозволить: охопити інші зацікавлені кола і надихнути їх на прийняття конкретних заходів, пов’язаних з впровадженням Керівних настанов МСЕ на регіональному та/або національному рівні, а також пролити світло на перспективи покращень, які можуть бути досягуті шляхом адаптації досвіду конкретних країн і сумісним обговоренням майбутнього кібербезпеки і захисту дітей в Інтернеті.

В рамках Форуму передбачається проведення спеціального заходу – серії тренінгів для дітей та підлітків віком від 10 до 15 років, педагогів та батьків в якості наочної демонстрації шляхів впровадження Керівних настанов МСЕ в навчальному процесі.

Запрошуємо до участі в Форумі представників міністерств, регулюючих органів, органів кібербезпеки, операторів зв’язку, закладів вищої освіти і загальноосвітніх установ, виробників телекомунікаційного обладнання, науково-дослідних і проєктних інститутів, розробників програмного забезпечення та інших зацікавлених сторін.

Проєкт програми Форуму

Проєкт програми Тренінгів