Тренінг «Обстеження інженерних систем та аудит енергетичної ефективності будівель» (25-28 березня 2019 року)

GIZ3 [object object] Тренінг «Обстеження інженерних систем та аудит енергетичної ефективності будівель» (25-28 березня 2019 року) GIZ3
Центр енергоефективності та енергоменеджменту Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова запрошує осіб, що мають намір провадити діяльність із обстеження інженерних систем або сертифікації енергетичної ефективності будівель а також усіх бажаючих відвідати навчальний тренінг «Обстеження інженерних систем та аудит енергетичної ефективності будівель», що відбудеться 25-28 березня 2019 року. Під час тренінгу

Start

End

Центр енергоефективності та енергоменеджменту Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова запрошує осіб, що мають намір провадити діяльність із обстеження інженерних систем або сертифікації енергетичної ефективності будівель а також усіх бажаючих відвідати навчальний тренінг «Обстеження інженерних систем та аудит енергетичної ефективності будівель», що відбудеться 25-28 березня 2019 року. Під час тренінгу будуть розглянуті особливості правових, технічних, інструментальних та економічних питань обстеження інженерних систем та сертифікації енергетичної ефективності будівель, вивчення яких дозволить як підвищувати якість проведення енергоаудитів широкого кола інженерних споруд, так пропонувати високоефективні заходи зменшення витрат енергії на їх функціонування.

Тренінг пройде у Києві, у приміщенні SOHO STUDIO з використанням сучасного спеціалізованого навчального та інструментального обладнання. У програму входить також стандартний бізнес-ланч у ресторані української кухні Макош (вул. Деміївська, 43), що входить у вартість тренінгу.

Після закінчення тренінгу буде вручено відповідний сертифікат, а усі бажаючі зможуть пройти атестацію в атестаційній комісії ОНАЗ ім. О.С. Попова та отримати сертифікати державного зразка, що дають право проводити діяльність із обстеження інженерних систем будівель та/або аудиту енергетичної ефективності будівель.

Додаткову інформацію про вартість та програму тренінгу можна отримати на відповідній сторінці

MORE DETAIL