Одеська національна академія зв'язку ім О С Попова оголошує набір дітей від 9 років на курс «Авіамоделювання» в рамках «Літнього IT-табору».

Курсавиамоделирования_укр1 [object object] Одеська національна академія зв’язку ім О С Попова оголошує набір дітей від 9 років на курс «Авіамоделювання» в рамках «Літнього IT-табору».                                                  1
З 15 по 26 липня 2019, щодня з 9 до 16:30 (крім вихідних) юні одесити зможуть провести канікули з користю в оточенні сучасних технологій. Авіамоделювання – улюблений багатьма дітьми вид технічної творчості. Тут, в IT-лабораторії Одеська національна академія зв'язку ім О С Попова, діти на практиці вивчать конструкцію безпілотних літальних

End

Курсавиамоделирования_укр [object object] Одеська національна академія зв’язку ім О С Попова оголошує набір дітей від 9 років на курс «Авіамоделювання» в рамках «Літнього IT-табору».

Авіамоделювання – улюблений багатьма дітьми вид технічної творчості.

Тут, в IT-лабораторії Одеська національна академія зв’язку ім О С Попова, діти на практиці вивчать конструкцію безпілотних літальних апаратів і радіокерованих моделей літаків.

Діти познайомляться з основами аеродинаміки і з пристроєм двотактних і чотиритактних ДВС – двигунів внутрішнього згоряння, придбають неоціненний досвід роботи з різними інструментом, електронікою, конструкційними матеріалами для своєї майбутньої радіокерованої моделі – «тренера».

Після успішного проходження курсу хлопці отримають можливість пілотувати власну радіокеровану модель літака з ДВС.

Всі польоти проходять на спеціальному науково-навчальному полігоні ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Ми знаходимося в центрі міста за адресою Ковальська 1, аудиторія №103а.

Дізнатися більше можна за телефонами:

+38 (066) 555-62-72 (Viber, WhatsApp)

+38 (068) 30-30-810 (Telegram)

Е-mail: it.ddo.od@gmail.com

Записати дитину на курс можна також заповнивши форму реєстрації:

MORE DETAIL