Конкурс "Кращий студент України"

Кращій студент  Конкурс “Кращий студент України”
«Кращий студент України» – всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. Організатором програми «Кращий студент України» є ВМГО «Студентська республіка». Підтримку надає Міністерство освіти і науки України. Програма відкрита до партнерства. У рамках конкурсу «Кращий студент України» визначаються

01/10/2017

End

30/12/2017

Програма відкрита до партнерства.

У рамках конкурсу «Кращий студент України» визначаються наступні номінації:

• Кращий студент України (комплексна характеристика);
• Кращий студент-аналітик України;
• Кращий студент-громадський діяч України;
• Кращий студент-дизайнер України;
• Кращий студент-медійник України;
• Кращий студент-науковець України;
• Кращий студент-програміст України;
• Кращий студент-спортсмен України.

Метою програми є виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства.

Конкурс проходить у наступні етапи:
1. Підготовчий.
2. Вишівський.
3. Регіональний.
4. Фінальний (всеукраїнський).
5. Підведення підсумків програми.

Для проведення програми створюються організаційні комітети в кожному навчальному закладі – вишівські оргкомітети (в разі потреби), в регіонах України – регіональні, на всеукраїнському рівні – Всеукраїнський оргкомітет.

Учасники– Студенти вищих навчальних закладів України І-ІV рівня акредитації (з другого по четвертий рік навчання).

Конкурс буде тривати протягом жовтня-грудня 2017 року.

Більше інформації можна дізнатися тут

MORE DETAIL

МФО: 820172
Код ЄДРПОУ: 01180116