Кафедрі академії "Автоматизація технологічних процесів та електроживлення" потрібен завідуючий лабораторією

АУТП [object object] Кафедрі академії “Автоматизація технологічних процесів та електроживлення” потрібен завідуючий лабораторією
Кафедра оснащена сучасною комп'ютерною технікою. На кафедрі працюють наступні навчально-наукові лабораторії: 1. Електроживлення систем автоматизації та енергозберігаючі технології. 2. Основи теорії електроніки, електричних кіл, сигналів та процесів в системах автоматики та ТЗІ і БЖД. 3. Автоматизовані та робототехнічні системи. Звертатись по телефону: т. (048) 705-03-22 до Криля Сергія Сергійовича.

End

Кафедра оснащена сучасною комп’ютерною технікою.

На кафедрі працюють наступні навчально-наукові лабораторії:
1. Електроживлення систем автоматизації та енергозберігаючі технології.
3. Автоматизовані та робототехнічні системи.

Звертатись по телефону: т. (048) 705-03-22 до Криля Сергія Сергійовича.

MORE DETAIL