УВАГА: У зв’язку з карантином, термін проведення конференції «Економіка та управління в умовах побудови інформаційного суспільства» переноситься на три тижні. Остаточні дати проведення конференції будуть уточнені пізніше.

onat logo [object object] УВАГА: У зв’язку  з карантином, термін проведення конференції «Економіка та управління в умовах побудови інформаційного суспільства» переноситься на три тижні. Остаточні дати проведення конференції будуть уточнені пізніше. onat logo
IX Міжнародна науково-практична конференція “Економіка та управління в умовах побудови інформаційного суспільства” Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції “Економіка та управління в умовах побудови інформаційного суспільства”, що відбудеться в м. Одеса 19 - 20 березня 2020 року на базі Навчально-наукового інституту бізнесу та соціальних комунікацій

End

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції “Економіка та управління в умовах побудови інформаційного суспільства”, що відбудеться в м. Одеса 19 – 20 березня 2020 року на базі Навчально-наукового інституту бізнесу та соціальних комунікацій Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова за адресою:  65029, Україна, Одеса, вул. Кузнечна,1.
УВАГА: У зв’язку  з карантином, термін проведення конференції «Економіка та управління в умовах побудови інформаційного суспільства» переноситься на три тижні. Остаточні дати проведення конференції будуть уточнені пізніше.

Голова програмного комітету:

• Воробієнко П.П., ректор ОНАЗ ім. О.С. Попова, лауреат Державної премії України, член-кореспондент АПН України, заслужений працівник освіти України, д.т.н., професор.

Голови секцій:

• Гранатуров В.М., д.е.н., проф., зав. каф. ЕТ та УП ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Орлов В.М., д.е.н., проф., зав. каф. ЕП та КУ ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Станкевич І.В., д.е.н., доц., зав. каф. М та М ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Стрелковська І.В., д.т.н., проф., директор ННІ ІКПІ ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Пальчинська М.В., д.ф.н., доц., зав. каф  ФП та П  ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Флейта Ю.В., к.т.н., доц., зав. каф. КІТП і В ОНАЗ ім. О.С. Попова;

Члени програмного комітету:

• Балашов В.О., д.т.н., проф., зав. каф. Телекомунікаційних систем ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Бобровнича Н.С., к.е.н., доц. каф. ЕТ та УП ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Бондаренко О.В., д.т.н., проф., проректор з навчальної роботи ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Васіліу Є.В., д.т.н., проф., директор ННІ КбК і РТ ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Калінчак О.В., к.е.н., доц. каф. ЕТ та УП ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Князєва О.А., д.е.н., проф. каф. ЕП та КУ ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Кораблінова І.А., к.е.н., доц. каф. ЕТ та УП ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Ложковський А.Г., д.т.н., проф., зав. каф. Комутаційних систем ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Нікітюк Л.А., к.т.н., доц., зав. каф. Мереж зв’язку ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Отливанська Г.А., д.е.н., доц. каф. ЕП та КУ ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Стрій Л.О., д.е.н., проф. каф. М та М ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Тардаскіна Т.М., к.е.н., доц. каф. М та М ОНАЗ ім. О.С. Попова;

• Тігарєв А.М., к.т.н., доц. каф. КІТП і В ОНАЗ ім. О.С. Попова.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ за секціями:

1. Сучасні тенденції та особливості розвитку економіки у світі та Україні: теорія, методологія, практика.

2. Організаційно-управлінська та маркетингова діяльність в умовах побудови інформаційного суспільства.

3. Економіка підприємства: формування економічного потенціалу підприємства в умовах побудови інформаційного суспільства.

4. Політичне та соціальне управління в інформаційному суспільстві

5. Інфокомунікації як сектор економічного розвитку.

6. Удосконалення систем управління шляхом впровадження комп’ютерно-інтегрованих технологій.

⇒ Запрошення

MORE DETAIL