Євровікторина

quroquiz-600x301  Євровікторина quroquiz 600x301
Євровікторина — це всеукраїнська вікторина на тему Європи та Євросоюзу, що складається з 5 раундів. Щоб набрати максимум балів, проходь усі раунди. При оцінці буде врахована точність та швидкість відповідей. 100 найкращих гравців серед дітей та дорослих отримають цінні призи. За правильні відповіді та поширення інформації в соцмережах тобі будуть нараховані

12/01/2018 - 00:00

End

11/04/2018 - 00:00

За правильні відповіді та поширення інформації в соцмережах тобі будуть нараховані квазікоїни – внутрішня валюта конкурсу, яку можна буде обміняти на сувеніри від Представництва ЄС.

Правила вікторини

1. Євровікторина триває 3 місяці (з 12 січня до 11 квітня 2018 року).
  2. Євровікторина має два рівні складності:

Для дітей віком до 14 років: по 15 запитань в раунді;

Для молоді старше 14 років: по 20-25 запитань в раунді;

1. Євровікторина матиме 5 раундів. Кожні 17-20 днів запитання будуть оновлюватись, про що ви будете повідомлені електронною поштою.
  2. Вікторину можна проходити необмежену кількість разів, але призи отримають тільки перші 100 учасників з кожної категорії, що пройшли всі 5 раундів та отримали найвищий рейтинг поміж всіх. Ви можете пройти обидва рівні складності, але приз можна отримати лише один раз.
  3. Основний критерій рейтингу – кількість балів, за якими будуть визначені переможці вікторини автоматично. Учасник вікторини може відслідковувати набрану кількість балів .
  4. Бали можна заробити за швидкість та успішність проходження раунду. Кожен учасник може проходити один раунд безліч разів, однак зарахованим буде тільки найвищий результат.
  5. Учасник вікторини може отримати внутрішню валюту – квізкоін. Чим частіше гравець заходить до вікторини, тим більше квізкоінів може отримати. Додаткові квізкоіни можна отримати за поширення вікторини в соціальних мережах. Певну кількість накопиченої валюти кожен гравець може обміняти на сувенір від Представництва ЄС. Обмін валюти буде відбуватися в кінці кожного раунду.
  6. Представництво ЄС в Україні не несе відповідальності за неотримання учасником вікторини сувенірної продукції в разі невірно вказаної чи неповної адреси.

Детальніше на http://www.euroquiz.org.ua/

MORE DETAIL