Летнийлагерь_3смена_601_573 [object object] Академія зв’язку оголошує набір на третю зміну «Літнього IT-табору» для дітей від 8 років.                          3           601 573
З 15 по 26 липня 2019, щодня з 9 до 16:30 (крім вихідних) юні одесити зможуть провести канікули з користю в оточенні сучасних технологій. Особливість третьої зміни – сучасний, захоплюючий курс «Авіамоделювання» – улюблений в усі часи дітьми вид технічної творчості, доповнений сучасними технологіями (програмування, інженерія, робототехніка, 3D-технології, безпілотні технології).

End

Летнийлагерь_3смена+++_укр [object object] Академія зв’язку оголошує набір на третю зміну «Літнього IT-табору» для дітей від 8 років.                          3

Заняття проходять за адресою Ковальська 1, аудиторії №103а (на першому поверсі).

Дізнатися більше і записатися в літній IT-табір можна за телефонами:

+38 (066) 555-62-72 (Viber, WhatsApp)

+38 (068) 30-30-810 (Telegram)

Е-mail: it.ddo.od@gmail.com

Для запису дитини в літню IT-школу заповніть форму реєстрації:

MORE DETAIL