Екскурсія студентів ННІ ПІС на телеканал UA:Одеса

9 жовтня відбулася екскурсія студентів IV курсу Навчально-наукового інституту проблем інформаційного суспільства, які навчаються за спеціальністю «Журналістика», на регіональний канал суспільного мовлення UA: Одеса.

Студенти отримали можливість ознайомитися з технологією створення телевізійних програм, дізнатися про особливості роботи тележурналіста та продюсера, менеджера із зв’язків з громадськістю. Розповіли про «телебачення зсередини» і відповіли на всі запитання студентів продюсер каналу Ірина Кипоренко, PR-менеджер Юлія Муконіна та головний інженер телеканалу Олексій Ярошенко.

Під час екскурсії можна було оглянути студії ранкового шоу, новин та суспільно-політичної програми «Тема дня» і отримати поради досвідчених фахівців тим студентам, які бажають обрати  для себе у майбутньому професію саме телевізійного журналіста або продюсера.

Також корисною була розповідь фахівців про співробітництво телеканалу та Академії суспільного мовлення (Public Media Academy) – навчальної платформи для фахової підготовки та підвищення кваліфікації працівників суспільного мовлення. В Одесі відкрито тренінговий центр, на базі якого реалізовано можливості для співпраці медіа професіоналів та молодих журналістів, а також і зацікавлених студентів.