Зарубіжні наукові журнали

OXFORD JOURNALS – Оксфордські наукові журнали(англійською, китайською та японською мовами). Обширні за галузями науки. Відкритий доступ до PDF-файлів. Публікує найвищої якості журнали і забезпечує їх адаптацію для максимально широкої аудиторії.

OPEN ACCESS JOURNALS SEARCH ENGINE (OAJSE) – журнали відкритого доступу пошукових систем англійською мовою, сайт забезпечує відкритий доступ журналів, які дозволяють користувачам, “читати, завантажувати, копіювати, поширювати, роздруковувати файли до повних текстів цих статей”.

Hindawi Publishing Corporation (Видавнича Корпорація Hindawi) – є комерційним видавцем рецензованих журналів, які охоплюють широкий спектр дисциплін, публікує близько 500 рецензованих наукових журналів відкритого доступу англійською мовою.

Faculty of Geo-Information Science and Earth Observation (ITC) of the University of Twente – Факультет геоінформатики та Спостереження Землі університету Твенте, при якому здійснюється пошук інформації по каталогу електронних повнотекстових журналів в готелі ITC, англійською мовою.

Interscience Open Access Journals – міжнародні журнали відкритого доступу англійською мовою. Журнал поширює інформацію про якість вивчення, наприклад, в області техніки і технологій.

Electronic Proceedings in Theoretical Computer Science – електронні праці в галузі теоретичної інформатики, таблиця публікацій за різні роки на англійській мові.

MDPI – це видавець рецензованих журналів з відкритим доступом англійською мовою. Всі статті, опубліковані на MDPI, виконуються негайно, доступний у всьому світі під відкритим доступом ліцензії.

Hrcak – портал наукових журналів Хорватії хорватською та англійською мовами, пропонує доступ до журналів Open Access Initiative (Відкритої Ініціативи Доступу).

ІJECСТ – міжнародний журнал комунікації електроніки та комп’ютерної технології. Цей журнал прагне просувати інтеграцію електроніки та комп’ютерну технологію, видає оригінальну дослідницьку роботу англійською мовою.

ISEL – академічний журнал електроніки, телекомунікації та комп’ютерів (i-ETC). Міжнародний онлайн журнал відкритого доступу, в якому публікуються статті, які рецензовані у широких областях електроніки, телекомунікацій та комп’ютерної інженерії, англійською.

International Journal of Computer & Electronics Research – міжнародний журнал комп’ютерних та електронних досліджень, тематика якого включає в себе наукові статті, оригінальні наукові повідомлення, огляди, короткі повідомлення та наукові коментарі в області комп’ютерів та електроніки, англійською.

IJEECS – міжнародний журнал з електротехніки, електроніки і комп’ютерних систем, спрямований на заохочення і публікації оригінальних високоякісних досліджень або розширену версію раніше опублікованих робіт з усіх дисциплін галузі електротехніки, електроніки і комп’ютерних систем, англійською.

J.UCS – журнал універсальних комп’ютерних наук. Це високоякісні електронні публікації, які стосуються всіх аспектів інформатики. Є одним з найстаріших електронних журналів і забезпечує безперебійну публікацію з моменту його заснування, англійською.