Не втрачай рік – до 31 серпня стань студентом заочної форми навчання!

Академія зв’язку пропонує всім, хто за будь-яких обставин не зареєстрував електронний кабінет та не подав заявку на вступ vstup.info, скористатися наданою МОН України можливістю та продовжити освіту після 11 класу за заочною формою (⇒ вартість навчання ⇐). Нагадуємо, що за наказом Міністерства оборони України, обов’язковий призовний вік встановлено в межах 20-27 років, таким чином абітурієнти отримали 3-4 роки для здобуття освіти за заочною формою та працевлаштування.

До 31 серпня звертайтесь до Академії зв’язку за телефонами 0487050411, 0487050413 та отримайте допомогу від наших фахівців у реєстрації електронного кабінету та створенні заявки на вступ до ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Вступників, які не зареєструють електронні кабінети до 31 серпня, але виявлять бажання вступити на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за заочною формою навчання, можуть надати свої документи у паперовій формі до приймальної комісії Академії зв’зку, але не пізніше ніж 28 вересня.

Для ознайомлення з наказом МОН України ⇒ тисніть ⇐ на посилання.

Більш детальну інформацію дивіться на сайті Міністерства освіти і науки України