Огляд  сучасних технологій, що використовуються у дослідницькій роботі лабораторії FILA (Anhalt University of Applied Science, Німеччина). 

FILA  або Future Internet Lab Anhalt – науково-дослідницька лабораторія, що існує на базі Анхальтського університету прикладних наук. У складі лабораторії магістри та молоді науковці працюють над проектами, що мають спрямованність на поєднання наукових та практичних рішень.   Улютому 2020 співробітник лабораторії та випускниця інституту Інфокомунікацій та Програмної Інженерії – Кірова Вероніка провела презентацію технологій та поточних проектів FILA, що складають:

– SmartLighting – система інтелектуального енергозберігаючого вуличного освітлення: розробка протоколу маршрутизіі для adhoc мережі, алгоритму розпізнавання об’єктів, аналіз даних для передбачення маршруту об’єкта 

– SilaCooling –  система контролю та адаптації температури та циркуляції повітря, вологості, сонячної активності, тощо, для фунціонування автономного сховища кавових зерен: реалізація ситеми SoC, обробка данних з датчиків та організація роботи сонячних панелей. 

– RMDT – протокол передачі даних у режимі точка-багатоточка з гарантованою доставкою: технологія транспорту Big Data по глобальній комп’ютерній мережі ємністю 10 Гбіт/с, мультипоточність передачі та контроль перевантаження мережі, реалізація програмного широкомовлення  

Дізнатися більше можна тут: https://fila-lab.de

Також йде робота за проектами:

–  DigIn.Net: Німецько-українська мережа цифрових інновацій

–  Available Bandwidth Estimation in presence of Interrupt Coalescence

–  Optimization of System Call Throughput for Big Data Transport

– Optimization of reliable point-to-multipoint data transmission in big data environments