До 100-річчя від дня народження  професора А.Г. Зюко (1918-1998)

До 100-річчя від дня народження професора А.Г. Зюко (1918-1998)

До 100-річчя від дня народження видатного вченого в галузі електрозвязку – професора А.Г. Зюко (1918-1998)

22 жовтня 2018 року в кімнаті наукових працівників ОНАЗ ім. О.С. Попова відбувся захід, присвячений 100-річчю від дня народження відомого вченого в галузі електрозв’язку, віце-президента Академії зв’язку України, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри радіоприймальних пристроїв і теорії передачі сигналів (1965 -1989 рр.), автора багаточисельних робіт з питань завадостійкості та ефективності систем передачі інформації, засновника Одеської школи статистичної теорії зв’язку.

Кафедра (теорії електричного зв’язку та метрології ім. А.Г. Зюко), продовжуючи дослідження з питань завадостійкості систем зв’язку долучилась до роботи по створенню супутникової системи зв’язку України, брала участь у розробці Національної програми супутникового зв’язку та виконувала ряд практичних розробок згідно з цією програмою.

Захід було проведено співробітниками бібліотеки спільно із завідувачем кафедри теорії електричного зв’язку та метрології ім. А.Г. Зюко – Іващенком П.В.