Дитячі змагання з настільного тенісу.

17 лютого 2018 року в спортивної залі ОНАЗ ім. О.С. Попова відбувся турнір «Кубок «Evolution Kids», серед дітей 2004 року народження та молодше.

Цього разу турнір зібрав рекордну кількість учасників, що не може не радувати! 67 тенісиста в цей день боролися за призові місця в 4 категоріях. Учасники з Ізмаїла, Авангарду, Роздільній, Білгород-Дністровська та звичайно ж Одесити.

Змагання були організовані Федерацією настільного тенісу Одеси та області, Клубом настільного тенісу «Розвиток» за підтримки Кафедри фізичного виховання ОНАЗ ім. О.С. Попова.

сайт

відео

9  Дитячі змагання з настільного тенісу. 98  Дитячі змагання з настільного тенісу. 8 17  Дитячі змагання з настільного тенісу. 7 14  Дитячі змагання з настільного тенісу. 4 13  Дитячі змагання з настільного тенісу. 3 16  Дитячі змагання з настільного тенісу. 6 12  Дитячі змагання з настільного тенісу. 2 21  Дитячі змагання з настільного тенісу. 1 1