Чому батьки і діти  обирають нас?

Чому батьки і діти  обирають нас?

З метою ранньої профілізації школярів, супроводу і розвитку обдарованої молоді та популяризації технічних напрямів навчання (з актуальних сьогодні спеціальностей «Кібербезпека» та «Інженерія програмного забезпечення») в академії  регулярно проводяться безкоштовні майстер-класи з кібербезпеки (інформаційної безпеки), заняття з навчання програмуванню у візуальному об’єктно-орієнтованому середовищі програмування Scratch – для навчання школярів молодших і середніх класів.

Кожен зі школярів мріє про різне. Хтось з дитинства виношує ідею стати програмістом, інші бачать себе в майбутньому фахівцем в області кібербезпеки, а хтось мріє про кар’єру в одній з мультисервісних компанії операторів мобільного зв’язку. Вибір спеціальностей у сьогоднішніх школярів і відповідно, можливостей величезний.

Тому такі зустрічі як правило відбуваються на прохання дітей, їх батьків і вчителів шкіл, які також мають велике бажання допомогти розвитку юних талантів.

На заняттях не тільки учні старших (як традиційно), але середніх і молодших класів школи отримують перше знайомство та початкові навички у професії, намагаються визначитися з профілем навчання, з вибором майбутнього місця навчання і роботи, відповідно до своїх здібностей, нахилів, таланту і бажанням, а хтось – дитячою мрією.

Чому батьки і діти  обирають нас? 12891612 215343302154909 7580294479703984290 o Чому батьки і діти  обирають нас? IMG 7590
Чому батьки і діти  обирають нас? IMG 7580 Чому батьки і діти  обирають нас? TtP5k0uBnRA