09 лютого 2021 року cлухачі Школи резерву керівних кадрів закладів освіти відвідали Одеську національну академію зв’язку ім. О.С. Попова, де відбувся навчальний семінар «Розвиток безпечної та розумної інфраструктури закладів середньої освіти».Фото1 [object object] Департамент освіти та науки Одеської міської ради спільно з Одеською національною академією зв’язку (ОНАЗ) ім. О.С. Попова провели навчальний семінар для слухачів Школи резерву         1

Під час церемонії відкриття присутніх привітали ректор Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова (Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку) Петро Воробієнко  і керівник відділу інформаційно-інноваційних технологій департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Ковальчук.

Також із доповіддю «Розумна інфраструктура навчального закладу – основа розумної освіти» виступив проректор з наукової роботи ОНАЗ ім. О.С. Попова Вадим Каптур, який розкрив актуальні питання розумної інфраструктури  та варіанти побудови системи управління «розумним» освітнім закладом.

Фото2 [object object] Департамент освіти та науки Одеської міської ради спільно з Одеською національною академією зв’язку (ОНАЗ) ім. О.С. Попова провели навчальний семінар для слухачів Школи резерву         2

Під час виступу Вадим Каптур звернув увагу на корисні посилання з цієї теми, а саме:

Особливий інтерес слухачів привернули доповіді доцента кафедри КБ та ТЗІ ОНАЗ ім. О.С. Попова СергіяФото3 [object object] Департамент освіти та науки Одеської міської ради спільно з Одеською національною академією зв’язку (ОНАЗ) ім. О.С. Попова провели навчальний семінар для слухачів Школи резерву         3 Фото4 [object object] Департамент освіти та науки Одеської міської ради спільно з Одеською національною академією зв’язку (ОНАЗ) ім. О.С. Попова провели навчальний семінар для слухачів Школи резерву         4Стайкуци на тему: «Організація захищеного середовища на території закладу середньої освіти із використанням ІКТ» та декана факультету КБК і РТ ОНАЗ ім. О.С. Попова Євгена Васіліу «Захист дітей в онлайновому середовищі: нові рекомендації Міжнародного союзу електрозв’язку для  батьків та вчителів».

Слухачі школи також мали змогу взяти участь в інтерактивному онлайн опитуванні, запропонованого організаторами,  безпосередньо в аудіторії.

Семінар організував департамент освіти та науки Одеської міської ради спільно з Одеською національною академією зв’язку ім. О.С. Попова.

Слухачі Школи резерву керівних кадрів закладів освіти отримали сертифікати про успішне проходження курсу з цифрової грамотності.
Фото5 [object object] Департамент освіти та науки Одеської міської ради спільно з Одеською національною академією зв’язку (ОНАЗ) ім. О.С. Попова провели навчальний семінар для слухачів Школи резерву         5