День знань в ОНАЗ ім. О.С. Попова

31 серпня 2016 року в Одеській національній академії зв’язку відсвяткували День знань і посвячення у студенти Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова!

День знань – дійсно святковий день, якого з нетерпінням чекають першокурсники. Він сповнений позитивних емоцій і відкриває дивовижний світ знань, відкриттів та світ майбутньої професії.

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова радісно відкрила двері та прийняла хлопців та дівчат, які стали студентами престижного навчального закладу в області інфокомунікацій.

День знань в ОНАЗ ім. О.С. Попова denznan 20 1

Урочиста лінійка почалася з вітання ректора Академії – Петра Петровича Воробієнка. Після вітальних слів ректора, до студентів звернувся гість Академії – професор німецького університету Анхальт – Едуард Сіменс.

День знань в ОНАЗ ім. О.С. Попова denznan 20 2 День знань в ОНАЗ ім. О.С. Попова denznan 20 3

На заході були присутні почесні гості Академії – журналіст, координатор групи «Інформаційний Опір – Південь» – Братчук Сергій Борисович, директор Одеської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” – Приходько Наталія Валентинівна та заступник директора  з питань технології – Панченко Марія Борисівна, директор товариства «Реноме-Сервіс» – Бучацький Володимир Володимирович, начальник Центру телекомунікаційних послуг Одеської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком» – Скурихін В’ячеслав Олександрович.

День знань в ОНАЗ ім. О.С. Попова denznan 20 4 День знань в ОНАЗ ім. О.С. Попова denznan 20 5
День знань в ОНАЗ ім. О.С. Попова denznan 20 6 День знань в ОНАЗ ім. О.С. Попова denznan 20 7

Всі вони побажали першокурсникам завзятості і натхнення, цілеспрямованості та успіху, творчого пошуку і успішного навчання. Братчук Сергій Борисович подарував Академії зв’язку «Новий заповіт» і «Псалтир», які були привезені із зони АТО.

Кожен навчальний рік в Академії за традицією починається з покладання квітів до пам’ятника співробітникам і студентам-зв’язківцям, загиблим у Другій світовій війні. Всі присутні вшанували світлу пам’ять хвилиною мовчання.

День знань в ОНАЗ ім. О.С. Попова denznan1

Студенти Академії – активісти Гуманітарного центру і Профкому студентів провели ритуал посвяти першокурсників у студенти та привітали їх святковими виступами.

Символічні “заліковку” і студентський квиток передали першокурсникам з теплими дружніми побажаннями студенти 5-го курсу: Зубенко Максим – голова студентського самоврядування та активістка Академії – Ірина Старенька.

День знань в ОНАЗ ім. О.С. Попова denznan 20 8

Після закінчення свята традиційно для першокурсників пролунав гімн ОНАЗ ім. О.С. Попова (на слова професора Редькіна О.С., музика професора Сокола О. В.), під слова якого вже повноцінні студенти випустили повітряні кулі, які полетіли в чисте синє небо.

День знань в ОНАЗ ім. О.С. Попова denznan