День Радіо в ОНАЗ ім. О. С. Попова!

7 травня 1895 року вчений О.С. Попов вперше продемонстрував свій радіоприймач та його роботу. Цей день заслужено вважається датою відліку бездротового зв’язку. З цього моменту почалася нова ера в історії зв’язку –ера радіо.
На честь цієї події студенти та викладачі Научно наукового інституту радіо, телебачення та інформаційної безпеки провели ряд торжеств та презентували академію абітурієнтам. Було проведено конкурси з цінними подарунками. Також було організовано виставку музейних експонатів, що пов’язані з історією розвитку радіо та телебачення.
Для студентів було дуже цікаво поспілкуватися з викладачами та відкрити для себе масу нової інформації.

Відео можно переглянути:

Посилання 1

Посилання 2

DSC_6939 [object object] День Радіо в ОНАЗ ім. О. С. Попова! DSC 6939DSC_7025 [object object] День Радіо в ОНАЗ ім. О. С. Попова! DSC 7025DSC_6976 [object object] День Радіо в ОНАЗ ім. О. С. Попова! DSC 6976DSC_6972 [object object] День Радіо в ОНАЗ ім. О. С. Попова! DSC 6972DSC_6977 [object object] День Радіо в ОНАЗ ім. О. С. Попова! DSC 6977DSC_6987 [object object] День Радіо в ОНАЗ ім. О. С. Попова! DSC 6987