День працівників радіо, телебачення та зв’язку, Міжнародний день студентів, День Академії – вітання ректора

Шановні зв’язківці – студенти, викладачі, співробітники та випускники!

Шановні зв’язківці нашої країни!

Сьогодні ми святкуємо професійне свято – День працівників радіо, телебачення та зв’язку, Міжнародний день студентів, а також День нашої Академії!
Завдяки Вашій праці мільйони українців оперативно дізнаються новини зі всього світу, в будь-який час та в будь-якому місці мають доступ до інформації, слухають радіо, дивляться телевізор, користуються мобільними телефонами, спілкуються з друзями в Інтернеті. Все це завдяки тому, що Ви надійні, працьовиті та відповідальні. Ви даруєте людям радість спілкування!

Нехай Ваша праця та навчання приносить Вам радість та процвітання і забезпечує розвиток галузі зв’язку нашої країни.

З повагою,

ректор ОНАЗ ім О. С. Попова Петро Воробієнко