16 листопада 2017 року в Актовій залі ОНАЗ ім. О. С. Попова відбувся грандіозний концерт присвячений Дню працівників радіо, телебачення і зв’язку, Дню Академії та Міжнародному дню студента!

Ведучими програми були студенти Академії: Склярук Анастасія та Демченко Олександр.

DSC_3128  День працівників радіо, телебачення та зв’язку, Міжнародний день студента та День Академії! DSC 3128

Першим виступом святкового концерту став неймовірний «флешмоб» студентів ННІ Проблем інформаційного суспільства.

DSC_3036  День працівників радіо, телебачення та зв’язку, Міжнародний день студента та День Академії! DSC 3036   DSC_3035  День працівників радіо, телебачення та зв’язку, Міжнародний день студента та День Академії! DSC 3035

Привітав з потрійним святом студентів та співробітників Академії ректор Академії Петро Петрович Воробієнко. На честь свята та за значний особистий внесок у забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців, вагомі наукові досягнення, сумлінну працю та високий професіоналізм, ректор нагородив Лісового Івана Павловича, доктора технічних наук, професора кафедри Телекомунікаційних систем, Почесною грамотою Кабінета Міністрів України та Пунченка Олега Петровича, завідуючого кафедрою Філософії та історії України, доктора філософських наук, професора – Почесною грамотою Голови Верховної Ради України.

DSC_3043  День працівників радіо, телебачення та зв’язку, Міжнародний день студента та День Академії! DSC 3043

Також почесними грамотами за сумлінне відношення до навчання, активну участь в житті Академії та з нагоди Міжнародного дня студентів були нагороджені студенти ОНАЗ ім. О.С. Попова.

DSC_3084  День працівників радіо, телебачення та зв’язку, Міжнародний день студента та День Академії! DSC 3084

Дотримуючись доброї традиції, Кафедра «Мереж зв’язку» Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова разом із компанією «СІНЕРГІЯ» надають кращим студентам, які навчаються за спеціальністю «Інформаційні мережі зв’язку» та вивчають предмет «Структуровані кабельні системи», можливість здати іспит на отримання сертифіката міжнародного зразка швейцарської компанії «R & M». Завідувач кафедри «Мережі зв’язку» професор Нікітюк Леся Андріївна і доцент кафедри «Мережі зв’язку» Царьов Роман Юрійович нагородили сертифікатами студентів, які успішно склали іспит.

У підготовленій студентами концертній програмі були вокальні номери Чащіної Ірини, Коченка Олександра, Кузьміної Анастасії , дуету Топор Юлії та Кушнір Софії.

DSC_3106  День працівників радіо, телебачення та зв’язку, Міжнародний день студента та День Академії! DSC 3106   DSC_3061  День працівників радіо, телебачення та зв’язку, Міжнародний день студента та День Академії! DSC 3061

Танцювальними виступами нас радували колективи «My own motivation» під керівництвом Дмитра Гордієнка, «Shake up» під керівництвом Ганни Горбачової та неймовірний дует Горбачової Ганни та Ірини Корасьової.

DSC_3047  День працівників радіо, телебачення та зв’язку, Міжнародний день студента та День Академії! DSC 3047   DSC_3090  День працівників радіо, телебачення та зв’язку, Міжнародний день студента та День Академії! DSC 3090