День Перемоги в ОНАЗ ім. О.С. Попова

6 травня 2016 року в ОНАЗ ім. О.С. Попова відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Перемоги та Дню пам’яті і примирення!

Захід розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за мирне небо над головою. Ведучим лінійки був студент ННІ ІК та ПІ – Зубенко Максим.

IMG_1996  День Перемоги в ОНАЗ ім. О.С. Попова IMG 1996

Після відкриття лінійки, привітав всі присутніх з Днем Перемоги ректор Академії – Воробієнко Петро Петрович. Він згадував свої дитячі роки, які припали на воєнний час і поділився своїм головним спогадом того часу – зустріч батька з фронту. Петро Петрович привітав усіх з Днем Перемоги та побажав мирного неба над головою і душевної гармонії.

IMG_1990  День Перемоги в ОНАЗ ім. О.С. Попова IMG 1990

Поділився своїми спогадами з дитинства, якого торкнулася війна, завідувач лабораторією кафедри Управління проектами та системного аналізу – Аугустиняк Віктор Йосипович, який прочитав свій емоційний вірш, присвячений ветеранам.

IMG_2005  День Перемоги в ОНАЗ ім. О.С. Попова IMG 2005

Далі, з гордістю і вдячністю, привітали співробітників-ветеранів Академії:

– Голубєва Альберта Костянтиновича

– Топорінского Володимира Петровича

– Ковальчука Віталія Михайловича

– Спорінопті Віктора Васильовича

– Струнцова Володимира Петровича.

Вітали з Днем Перемоги всіх присутніх артисти Академії: Яковенко Анастасія з піснею “Перемога, свята перемога” та Павлюченков Дмитро з вокальним номером. На завершенні заходу у дворі Академії до пам’ятника викладачам, співробітникам і студентам ОНАЗ ім. О.С. Попова, які загинули в боях за Батьківщину, були покладені квіти.

IMG_2042  День Перемоги в ОНАЗ ім. О.С. Попова IMG 2042