День Навчально-наукового інституту проблем інформаційного суспільства

23 листопада 2017 року в Актовій залі Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова відбувся феєричний концерт до Дня Навчально-наукового інституту проблем інформаційного суспільства.

Неперевершеними ведучими святкової програми були Волков Олексій та Кондратьєва Наталія.

Привітав зі святом студентів та співробітників Академії та ННІ Проблем інформаційного суспільства ректор Петро Петрович Воробієнко, та подарував «матеріальний внесок» у концерт, а саме запальний танець.

Першим виступом стала мініатюра «митниця», головну роль в якій зіграла Ірина Чащіна та студенти-соціологи та журналісти, які розкрили секрет що ж насправді знаходиться в сумочці професійних соціологів та журналістів?

Наступним виступом був вокальний номер Волкова Олексія «Буду журналіст».

Програма студентського життя «Зустріч з цікавими людьми» з Русею Груйцевич (Руслана Груєва) порадувала нас гарним гумором та, з допомогою Анастасії Шаповалової, веселими танцями.

Студенти зі всією відповідальністю підійшли до концерту та дарували собі та усім присутнім вірші, танці та неймовірні музичні номери.

Вітати зі святом ННІ ПІС прийшли усі інститути. Вони дарували прекрасні побажання, гарну атмосферу, солоді, подарунки та запальний танець «Малібу».

Все гарне колись закінчується, ось і фінальним виступом стала музична композиція за участю всіх студентів Навчально-наукового інституту проблем інформаційного суспільства.

Після концерту всі учасники та гостів зробили фото на пам’ять, аби надовго запам’ятати 12-тий День народження Навчально-наукового інституту проблем інформаційного суспільства.