АКАДЕМІЯ CISCO SYSTEMS

images.duckduckgo.com [object object] АКАДЕМІЯ CISCO SYSTEMS images

Дзвінок в техпідтримку: - Я, звичайно, розумію, що інтернет ви відключили за несплату, але скайп за що?


Notice: Undefined variable: start_datetime in /var/www/site/wp-content/themes/university/u-course/single-course-meta.php on line 30
ID:
006

ММережева Академія Cisco Одеської національної академії зв’язку ім. А. С. Попова – ОНАЗ (Local Cisco Networking Academy in Odessa national academy of telecommunications) організована 14 серпня 2002 року регіональної академією при Головному навчальному центрі ВАТ “Укртелеком”.

Для проведення навчальних занять обладнаний і оснащений спеціалізований навчальний клас з 8 персональними комп’ютерами, об’єднаними в локальну мережу. Клас має високошвидкісний вихід в Internet. Високий рівень проведення лабораторних робіт забезпечує комплект сучасного обладнання та програмного забезпечення (маршрутизатори Cisco 26xx, Cisco 36xx, Cisco 28xx серій і комутатор Catalyst 29xx, Catalyst 35xx серій). Навчальні слайди, розміщені на сервері, проглядаються кожним слухачем зі свого терміналу, що полегшує розуміння матеріалу.

У курс входять як практичні теми, що розкривають методи проектування, монтажу та підтримки комп’ютерних мереж, так і теоретичні знання, що дозволяють слухачам робити настроювання мереж, пошук і усунення несправностей, а також адміністрування складних інформаційних інфраструктур.

У процесі навчання у слухачів є можливість самостійно здійснювати конфігурацію різних пристроїв на лабораторному стенді і усунення несправностей в моделі реально діючої мережі.

TOP