Чорнобиль: 30 років по тому

25-26 квітня 2016 року до 30-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в ОНАЗ ім. О.С. Попова відбулися заходи, присвячені найбільшій в історії людства техногенній катастрофі.

25 квітня 2016 року доцент кафедри Моніторингу надзвичайних ситуацій та митного контролю Академії зв’язку – Білоусов Сергій Іванович провів лекцію-бесіду зі студентами, яку почав з хвилини мовчання, а потім розповідав про події, які сталися 30 років тому в хронологічній послідовності.

«Аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року. Вибух на четвертому енергоблоці спричинив зростання радіаційного рівня до межі, в 30-40 разів більшої, ніж під час вибуху в Хіросімі в 1945 році. Значну кількість людей відселили і створили зону відчуження.»розповідає Сергій Іванович.

Співробітники бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова організували книжкову виставку «Гірке відлуння Чорнобилю», яка була присвячена Чорнобильській катастрофі.