Чемпіонат України з настільного тенісу в Академії зв’язку

За підтримки ректора Академії Петра Воробієнка, з 26 по 30 вересня 2017 року в спортивній залі ОНАЗ ім. О.С. Попова відбувся перший тур Клубного Чемпіонату України з настільного т6=  Чемпіонат України з настільного тенісу в Академії зв’язку 6енісу серед команд Першої ліги. Організаторами національних змагань виступили Федерація настільного тенісу України та Клуб настільного тенісу «Розвиток» м. Одеса. Учасниками цих змагань були команди зі всієї країни, а саме представники таких міст як: Львів, Дніпро, Харків, Чернігів, Миколаїв, Полтава, Сєверодонецьк, Київ, Кременчук та Одеса.

На почесній церемонії відкриття, з привітанням від ректора, до учасників та гостей, звернувся завідувач ка
федри фізичного виховання Сергій Галюза. Також привітав всіх головний суддя змагань Сергій Ахламов. Після виконання національного гімну України для підтримки учасників та бадьорого настрою, з українським танцювальним номером виступили студентки Академії, під керівництвом Ганни Горбачової.

Тай нарешті почалися ігри! Упродовж чотирьох днів з 10 до 17 години тривали змагання! Доречи, деякі студенти Академії отримали практику у суддівстві матчів високого рівня з настільного тенісу. А всі бажаючи змогли своїми очами побачити теніс високого ґатунку.

У підсумку першого туру призові місця виглядають наступним чином:10=  Чемпіонат України з настільного тенісу в Академії зв’язку 10 1

1. «ЛДУФК-СКІФ» м. Львів
  2. «СПІН» м. Чернігів
  3. «Кремінь» м. Кременчук

Одеська команда «КНТ «Розвиток» посіла 4 місце.

Як14=  Чемпіонат України з настільного тенісу в Академії зв’язку 14 1 відзначили організатори – у співпраці з Академією, все вдалось провести на високому організаційному рівні. Велика спортивна зала, кафетерій у головному корпусі та можливість розміщення учасників в гуртожитках Академії. В Одесі потрібно частіше приймати національні турніри! Наступний запланований спортивний захід – це заключний тур Чемпіонату України серед команд Вищої ліги!

Керівництво ОНАЗ ім. О.С. Попова вітає переможців Першого туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги! Та бажає одеській команді Клубу настільного тенісу «Розвиток» перемог у наступних турах та у підсумку Чемпіонату посісти призове місце!